Судове рішення #1807201
справа № 2,,ц,,-289/2008р

справа № 2,,ц,,-289/2008р

                                                            Р І Ш Е Н Н Я

                                                   ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

 

 

11 березня 2008 року                              Барський районний суд Вінницької області

 

в складі головуючого судді Переверзєва С.В.

при секретарі Ночовка Г.В

 

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Бар

цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про продовження строку для прийняття спадщини,       

                                           

                                                          ВСТАНОВИВ:

 

                     В заяві до суду ОСОБА_1 вказала, що ІНФОРМАЦІЯ_1 померла її мати ОСОБА_2, яка постійно проживала в с.Митки Барського району. Після смерті ОСОБА_2 залишилось спадкове майно, яке складається з грошового вкладу в Барському ТВБВ ощадбанку 10001/056 на рахунках №НОМЕР_1 та НОМЕР_2, земельного паю в КСП ,,Нива,, с.Митки розміром 2 га, майнового паю в КСП ,,Нива,, на суму 790 грн. Вона являється спадкоємцем першої черги за законом, інших спадкоємців, що мають право на спадщину не має.На даний час вона мала намір оформити в нотаріальній конторі право на спадщину і виявилось, що по діючому цивільному законодавству необхідно подати заяву про прийняття спадщини до збігу шестимісячного строку з дня смерті спадкодавця. Вона цього не зробила так як займалась похованням мати, фактично не знала про необхідність подачи вказаної заяви. Враховуючи викладене вона просить продовжити строк для подачі заяви на прийняття спадщини.

                   В судовому засіданні представник ОСОБА_1 - ОСОБА_3, який діє згідно довіреністі від 8 лютого 2008 року, підтримав заявлені вимоги.

                   Суд, заслухавши пояснення ОСОБА_3, дослідивши довідку Митьківського сільського голови, який не заперечує проти задоволення заяви,  вважає, що заява підлягає до задоволення,  так як заявник з поважних причин пропустив термін для подачі заяви в нотаріальну контору про прийняття спадщини.

                     На підставі викладеного і керуючись ст. 130, 174  ЦПК України, ст.1272 Цивільного Кодексу України, суд,

 

                                                             ВИРІШИВ:

 

                      ОСОБА_1 продовжити строк для подачі заяви на прийняття спадщини, яка залишилась після смерті ОСОБА_2.

                       Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Вінницької області протягом  десяти днів шляхом подачи заяви про апеляційне оскарження.

 

 

 

 

                        

                              СУДДЯ:            

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація