справа №2а-272/2008
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 січня 2008 року Київський районний суд міста Сімферополя в складі:
головуючого судді Чумаченко Р.Д.,
при секретарі Асанової А.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі адміністративну справу за поданням начальника Київського РВ СМУ ГУ МВС України в АРК до ОСОБА_1 про примусове видворення за межі України
в с т а н о в и в:
Начальника Київського РВ СМУ ГУ МВС України в АРК звернувся до суду з поданням про примусове видворення за межі України ОСОБА_1, мотивуючи свої вимоги тим, що останній прибув до України 23.09.2006 року. Строк реєстрації його на території України сплинув 23.12.2006 року. За весь період перебування ОСОБА_1 в Україні він до паспортної служби для вирішення питань про подовження терміну реєстрації та його легалізацію не звертався. 05.07.2007 року постановою, затвердженою Начальником Центрального РВ СМУ ГУ МВС України в АР Крим, відносно було прийнято рішення про його добровільне видворення за межі України. Строк виїзду було встановлено до 05.07.2007року однак до цього часу останній не виїхав і 09.01.2008 року він знову був затриман. На підставі викладеного заявник просить суд видворити за межі України громадянина ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження , тимчасово прибуваючого в АДРЕСА_1, в примусовому порядку.
В ході судового засідання представник Київського РВ СМУ ГУ МВС України в АРК подання підтримав, наполягала на його задоволені, по мотивах викладених в поданні.
ОСОБА_1. не заперечував проти подання.
Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи суд вважає, що подання підлягає задоволенню.
Відповідно до ст. 32 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» орган внутрішніх справ чи орган охорони державного кордону можуть затримати і примусово видворити з У країни іноземця або особу без громадянства тільки на підставі постанови адміністративного суду. Така постанова приймається судом за зверненням органу внутрішніх справ, органу охорони державного кордону або СБУ, якщо іноземець або особа без громадянства ухиляються від виїзду після прийняття рішення про видворення або є обґрунтовані підстави вважати, що вони будуть ухилятися від виїзду.
Постановою ст. інспектора СГІРФЛ Київського РВ СМУ ГУ МВС України в АРК від 05.06.2007 року за порушення правил перебування іноземних громадян в Україні було постановлено видворити громадянина ОСОБА_1 за межі України з забороною в'їзду на шість місяців.
Згідно розписки ОСОБА_1 він зобов'язався покинути країну не пізніш як 05.07.2007 року.
Як випливає з подання начальника Київського РВ 09.01.2008 року в наслідок профілактичної роботи був затриманий ОСОБА_1., що свідчить про порушення зобов'язання покинути межі України.
Беручі до уваги, що є обґрунтовані підстави вважати, що громадянин Азербайджану ОСОБА_1руза і далі буде ухилятися від виїзду із України, а також з метою забезпечення державної безпеки та правопорядку вважаю за необхідне видворити останнього за межі України.
На підставі ст. 32 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», керуючись ст.ст. 11,70-71,159-163,162 КАСУ, суд
п о с т а н о в и в:
Подання начальника Київського РВ СМУ ГУ МВС України в АРК про примусове видворення за межі України ОСОБА_1 (рос.ОСОБА_1) задовольнити.
Видворити за межі України громадянина Азербайджану ОСОБА_1 ( рос. мовою ОСОБА_1руз), ІНФОРМАЦІЯ_1народження, уродженця Азербайджану, паспорт НОМЕР_1, виданий владою Азербайджану 30.01.2006 року терміном до 30.01.2011 року, який перебуває в АДРЕСА_1
На постанову може бути принесена заява про апеляційне оскарження протягом десяти днів зі дня проголошення постанови, апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду АР Крим, через Київський районний суд м. Сімферополя.
Суддя