Справа № 2-1379/08
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
13 березня 2008 року
Деснянський районний суд міста Чернігова в складі: головуючого - судді Алексеєвої В.В.
при секретарі Назаренко Н.Г.
за участі позивачки,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чернігові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
в с т а н о в и в :
позивачка звернулась до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, мотивуючи позовні вимоги тим, що спільне життя з відповідачем не склалось, оскільки з причини психологічної несумісності характерів в сім'ї часто виникають сварки та непорозуміння. З цієї причини сторони не проживають разом з квітня 2007 року.
В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги, наполягає на розірванні шлюбу, заявивши, що примирення і збереження сім”ї з відповідачем неможливе, оскільки їхній шлюб фактично розпався.
Відповідач в судове засідання не з'явився, надав через канцелярію суду заяву в якій просить розглянути справ за його відсутності, зазначаючи, що на розірвання шлюбу згоден.
Заслухавши пояснення позивачки, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню із наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 17 серпня 1998 року. Мають двох неповнолітніх дітей - дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та дочку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2.
Як видно з пояснень позивачки, спільне життя у сторін не склалося, з квітня 2007 року вони припинили сумісне проживання, ведення спільного господарства та шлюбні відносини і поновлювати їх позивачка не має наміру.
За таких обставин суд знаходить підстави для розірвання шлюбу, оскільки його збереження суперечило б інтересам сторін.
Сплату державного мита при реєстрації розірвання шлюбу слід покласти на відповідача, оскільки позивачка понесла судові витрати при поданні позовної заяви.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 60, 208, 209, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 104, 105, 110, 111, 112 Сімейного кодексу України, суд
в и р і ш и в :
розірвати шлюб між ОСОБА_2 і ОСОБА_1, зареєстрований 17 серпня 1998 року Управлінням реєстрації актів громадянського стану Чернігівської міської ради, Україна, актовий запис № 1150.
Стягнути з ОСОБА_2 при реєстрації розірвання шлюбу в дохід держави державне мито в сумі 17 гривень.
ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Чернігівської області через Деснянський районний суд міста Чернігова.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя:
- Номер: 6/0186/19/20
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1379/2008
- Суд: Першотравенський міський суд Дніпропетровської області
- Суддя: Алексеєва В.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено склад суду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.05.2020
- Дата етапу: 27.05.2020