Судове рішення #17963464

  

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


16 вересня 2011 року         Справа № 2а/0370/2486/11  


                                                                     

Волинський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого - судді Сороки Ю.Ю.,

при секретарі судового засідання Шепталовій А.П.,

за участю позивача ОСОБА_1,

представника позивача ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Львівської регіональної міжвідомчої експертної комісії по встановленню причинного зв’язку захворювань та інвалідності з роботами по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх професійного характеру про визнання протиправною  відмову для встановлення причинного зв’язку захворювань та зобов’язання вчинити дії,  

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1  звернувся з позовом до  Львівської регіональної міжвідомчої експертної комісії по встановленню причинного зв’язку захворювань та інвалідності з роботами по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх професійного характеру про визнання протиправною  відмову для встановлення причинного зв’язку захворювань та зобов’язання вчинити дії.

В судовому засіданні позивачем заявлене клопотання про відкликання позовної заяви.

Заслухавши думку позивача та його представника, суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню, так як відповідно до пункту 5 частини 1 статті 155 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви, суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду.

Керуючись статтями 155, 160, 165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Клопотання ОСОБА_1  задовольнити.

Адміністративний позов ОСОБА_1 до Львівської регіональної міжвідомчої експертної комісії по встановленню причинного зв’язку захворювань та інвалідності з роботами по ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та їх професійного характеру про визнання протиправною  відмову для встановлення причинного зв’язку захворювань та зобов’язання вчинити дії залишити без розгляду.

Залишення позовної заяви без розгляду не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково шляхом подання апеляційної скарги до Львівського апеляційного адміністративного суду через Волинський окружний адміністративний суд. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня її проголошення, а відповідачем протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Львівського апеляційного адміністративного суду.  

Суддя                                                                                           Ю.Ю. Сорока


< Дата > 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація