Справа № 2-70
2008 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 січня 2008 року Деражнянський районний суд Хмельницької області
в складі: головуючого - судді Дідика М.В.
при секретарі ШушкевичЛ.М.
з участю позивача ОСОБА_1
відповідача ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Деражня справу за позовом
ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
На обґрунтування своїх вимог позивачка зазначила, що вони одружені з 30 травня 1999 року. До шлюбу мала прізвище ОСОБА_3, після одруження взяла прізвище чоловіка, - ОСОБА_1. Від спільного проживання І народився син, ОСОБА_4. Сумісне життя з чоловіком не склалося. Спільно не проживають уже біля 5 років. Він проживає весь цей час окремо в Красилівському районі. На дитину аліментів не платить. На даний час відповідач з нею не проживає. Вважає, що подальше збереження шлюбу неможливе. Просить термін на примирення не надавати.
В судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги.
Відповідач позовні вимоги визнав, пояснивши, що з дружиною не проживає більше 5 років. Шлюб носить формальний характер. Збереження сім”ї з позивачкою неможливе. Необхідності надання строку на примирення немає.
Факт реєстрації шлюбу між ОСОБА_2 та ОСОБА_3 підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу від 30 травня 1999 року. Відповідно запису, дружині присвоєно прізвище ОСОБА_1.
Згідно п. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Заслухавши учасників процесу, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню в порядку ст. 174 ЦПК України, оскільки визнання відповідачем позову не суперечить закону і не порушує права, свободи та інтереси інших осіб.
Керуючись ст.ст. 174, 212-215 ЦПК України, ст.ст. 104, 105, 110, 112 СК України, суд
вирішив:
Позов задовольнити. Шлюб, зареєстрований 30 травня 1999 року Лозівською селищною радою Деражнянського району Хмельницької області між ОСОБА_2 та ОСОБА_3, актовий запис № 01, розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу з ОСОБА_2 підлягає стягненню державне мито в сумі 17 грн, ОСОБА_1 від сплати мита звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або шляхом подачі апеляційної скарги без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження в 10-денний строк з дня проголошення рішення.
Суддя Дідик М.В.