Судове рішення #17873854

        НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

29 липня 2011 року              справа №  3/0312/831/11               м. Нововолинськ                                                                                           

                                                                                              

Суддя Нововолинського міського суду Волинської області Федонюк С.Ю., розглянувши матеріали, що надійшли від Нововолинського МВ УМВС, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого АДРЕСА_1, прописаного АДРЕСА_2, не працюючого,23 вересня 2010 року та 23 березня 2011 року притягувався до адмінвідповідальності за ст. 187-2 КУпАП,

за ч.1 ст.1732 Кодексу України про адміністративні правопорушення ,-

встановив:

11 червня 2011 року о 08 год. 00 хв. гр.ОСОБА_1  по місцю проживання, вчинив насильство в сім'ї, а саме ображав нецензурною лайкою  свого вітчима  гр.ОСОБА_2, внаслідок чого йому був завданий моральний та психологічний біль, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.1732 КУпАП.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні даного правопорушення підтверджується протоколом  (а.с.1), письмовими поясненням правопорушника (а.с.5) та іншими матеріалами адміністративної справи.

Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, враховуючи характер вчиненого правопорушення, дані про особу порушника, раніше не притягався до адмінвідповідальності, ступінь його вини, майновий стан, вважаю  за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.

          Керуючись ч.1 ст.1732, ст.ст.  283, 284 КУпАП , -

постановив:

Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.1732 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 (пятдесят одної) гривні.

Розяснити, що штраф має бути сплачений особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, не пізніше як через пятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування такої постанови —не пізніше як через пятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення. В порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника, відповідно до ст. 308 КУпАП, стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті КУпАП.

          Постанову можна оскаржити до апеляційного суду Волинської області через Нововолинський міський суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя                                                                                  С.Ю. Федонюк

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація