ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ
Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 307
УХВАЛА
27.02.2008 | Справа №2-13/1224.1-2007 |
За позовом Організації добровільного пожежного товариства України вАР Крим, 95015, м. Сімферополь, вул. Субхі, 7
До відповідачів: 1) Виконавчого комітету Сімферопольської міської ради, м. Сімферополь, вул. Товстого, 15
2) Добровільного пожежного товариства України, 01033, м. Київ, вул. Тарасовська, 4
3) Сімферопольське МБРТІ, м. Сімферополь, вул. Некрасова, 11
За участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору: Кримське республіканське спеціалізоване ремонтно-будівельне підприємство протипожежних робіт Добровільного пожежного товариства України, 95015, м. Сімферополь, вул. Субхі, 7
Про визнання недійсним рішення, свідоцтва про право власності, визнання права власності та зобов’язання до виконання певних дій
Суддя А.І. Жукова
представники:
Від позивача – не з’явився.
Від відповідачів – не з’явилися
Від третьої особи – не з’явився.
Суть спору: Викладена в рішенні Господарського суду АР Крим від 28.04.2006 року у справі № 2-26/6874-2006
У судовому засіданні позивач уточнив позовні вимоги та просить визнати за Організацією Добровільного пожежного товариства України в АР Крим право власності на нежитлові приміщення, які розташовані у м. Сімферополі по вул. Субхі, 7, що складаються з Літери А - адміністративне, Літера Б –виробниче, Літера В –гараж, Літера Г –прохідна, Літери Д, Е, И –склади, загальною площею 1384 кв.м. та господарсько-побутові будівлі: навіс Літ. З, сарай Літ. К. та зобов’язати Сімферопольське МБРТІ провести державну реєстрацію права власності за Організацією Добровільного пожежного товариства України в АР Крим на на нежитлові приміщення, які розташовані у м. Сімферополі по вул. Субхі, 7, що складаються з Літери А - адміністративне, Літера Б –виробниче, Літера В –гараж, Літера Г –прохідна, Літери Д, Е, И –склади, загальною площею 1384 кв.м. та господарсько-побутові будівлі: навіс Літ. З, сарай Літ. К.
Ухвалою ГС АР Крим від 12.02.2007 року провадження по справі № 2-13/1224.1-2007 було зупинено до розгляду по суті адміністративної справи № 2-13/2123-2007А за позовом Організації добровільного пожежного товариства України в АР Крим до виконавчого комітету Сімферопольської міської ради про визнання протиправним і скасування рішення № 567 від 12.04.2002 року, яким право власності на спірні нежилі приміщення оформлено за іншою особою – ДПТ України.
Позивач надіслав на адресу суду клопотання про поновлення провадження по справі у зв’язку з тим, що Ухвалою ВАСУ від 04.09.2007 року провадження у справі № 2-13/2123-2007А було закрито у зв’язку з тим, що справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Ухвалою господарського суду АР Крим від 15.01.2008 року провадження у справі було поновлено.
Позивач заявою від 17.01.2008 року уточнив позовні вимоги та просить визнати недійсним рішення виконавчого комітету Сімферопольської міської ради № 567 від 12.04.2002 року, визнати таким, що втратило чинність Свідоцтво про право власності Добровільного пожежного товариства України (у господарському віданні Кримського республіканського спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства протипожежних робіт добровільного пожежного товариства України) на нежитлові приміщення загальною площею 1384,0 кв.м., розташовані по вул. Субхі, 7 у м. Сімферополі, видане виконавчим комітетом Сімферопольської міської ради 23.04.2002 року. Також просить визнати за Організацією Добровільного пожежного товариства України в АР Крим право власності на нежитлові приміщення загальною площею 1384,0 кв.м., розташовані по вул. Субхі, 7 у м. Сімферополі та спонукати Сімферопольське міжміське бюро реєстрації і технічної інвентаризації провести державну реєстрацію права власності на нежитлові приміщення загальною площею 1384,0 кв.м., розташовані по вул. Субхі, 7 у м. Сімферополі за Організацією Добровільного пожежного товариства України в АР Крим.
Представники позивача, відповідачів та третьої особи у судове засідання не з’явилися, причини неприбуття суду не відомі. Про день та час слухання справи були сповіщені належним чином – рекомендованою кореспонденцією.
27.02.2008 року від позивача надійшла заява про припинення провадження у справі по пункту 4 статті 80 ГПК України у зв’язку з відмовою від позову.
Оскільки відмова позивача від позову не суперечить чинному законодавству, відмова судом прийнята.
За вказаних обставин суд вважає, що провадження по справі необхідно припинити на підставі п. 4 ст. 80 ГПК України у зв’язку з відмовою від позову.
На підставі викладеного, керуючись п. 4 ст. 80, 86 Господарського процесуального кодексу України, –
УХВАЛИВ:
Провадження у справі припинити.
Суддя Господарського суду
Автономної Республіки Крим Жукова А.І.