Судове рішення #17631964

 

          Справа № 6-117/11

                                                                        

          У Х В А Л А

          «01 »квітня  2011 року Перевальський районний суд Луганської області

в складі:          головуючого-судді:            Женеску Е.В.

                                при секретарі:                    Петрухіній А.А.

розглянувши в залі суду в м. Перевальську, Луганської області

цивільну справу за поданням відділу державної виконавчої служби Перевальського районного управління юстиції Луганської області про обмеження у праві виїзду за межі України боржника ОСОБА_1,-

В С Т А Н О В И В :

          ВДВС Перевальського РУЮ Луганської області звернувся до суду з поданням, в якому просить суд обмежити у праві виїзду за межу України боржника –ОСОБА_1  , посилаючись на наступне.

          На примусовому виконанні у відділі державної виконавчої служби Перевальського районного управління юстиції перебуває судовий наказ № 2-н-507 від 14 грудня 2010 року Перевальського районного суду Луганської області про стягнення з ОСОБА_1  , на користь управління «Алчевськміжрайгаз»боргу у сумі 1390 грн. 87 коп. На даний момент рішення суду боржником не виконано.

          У судовому засіданні державний виконавець підтримав подання у повному обсязі, пояснивши, що за судовим наказом Перевальського районного суду Луганської області про стягнення з ОСОБА_1  , боргу відкрито виконавче провадження, копія постанови про відкриття провадження направлена за місцем мешкання боржника, в якій останній рекомендовано добровільно виконати рішення суду в семиденний строк, однак до теперішнього часу боржник зобов’язання за судовим рішенням не виконав.

          Суд, вислухавши державного виконавця, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про обґрунтованість заявленого подання  відділу державної виконавчої служби Перевальського районного управління юстиції Луганської області, з наступних підстав.

          Ст. 33 Конституції України передбачено, що кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

          Згідно копії судового наказу Перевальського районного суду Луганської області № 2-н-507/10 від 14 грудня з ОСОБА_1  , на користь управління «Алчевськміжрайгаз» стягнена заборгованість за в сумі 1390 грн. 87 коп., /а.с. 3/.

Відповідно до постанови про відкриття виконавчого провадження ВП № 24027770 державного виконавця органу державної виконавчої служби Перевальського районного управління юстиції Горобцовою О.В. від 28 січня 2011 року відкрито виконавче провадження з виконання судового наказу  № 2-н-507/10 від 14 грудня 2011 року Перевальським районним судом про стягнення з ОСОБА_1  на користь управління «Алчевськміжрайгаз» боргу у сумі 1390 грн. 87 коп. та зазначено про необхідність боржнику виконати рішення в семиденний строк /а.с.4/.

          Відповідно до ст. 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України»встановлено, що громадянинові України, який має паспорт, може бути тимчасово відмовлено у виїзді за кордон, якщо він ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на нього судовим рішенням, рішенням іншого органу /посадової особи/ - до виконання зобов’язань.

          На підставі викладеного, зважаючи на те, що боржник ухиляється від виконання зобов’язань, покладених на неї судовим рішенням, суд у відповідності до вимог ст. 3771 ЦПК України вважає за необхідне подання відділу державної виконавчої служби Перевальського районного управління юстиції Луганської області задовольнити та обмежити у праві виїзду за межі України боржника –ОСОБА_1  до виконання нею зобов’язань.

Керуючись ст.ст. 210, 293, 3771 ЦПК України, суд,-

У Х В А Л И В :

           Обмежити у праві виїзду за межі України боржника –ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка мешкає за адресою: 94300, м. Перевальськ, вул.. Горняцька, 35/29 Луганської області, до повного виконання зобов’язань за судовим рішенням.

          Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Луганської області через Перевальський районний суд Луганської області протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали.

Головуючий-суддя:___________________________ Е.В. Женеску

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація