Судове рішення #1759940
Справа 2- 1628/2007р

Справа 2- 1628/2007р.

 

Р ІШЕННЯ

ІМЕНЕМ                                                        УКРАЇНИ

16 липня 2007 року                                   Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу

Дніпропетровської області в складі головуючого судді- Соловйової Л.Я.

при секретареві- Дементьєвій І.С.  за участю: позивачки ОСОБА_1.,  відповідача ОСОБА_2.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання дітей,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Відповідач ОСОБА_2. в попередньому судовому засіданні позов визнав в повному обсязі.

Позивачка ОСОБА_1.,  позовні вимоги в судовому засіданні підтримала в повному обсязі. Пояснила,  що неповнолітні діти- ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження проживають спільно з нею і знаходяться на її повному утриманні. Відповідач працює,  однак в добровільному порядку матеріальну допомогу на дітей не надає. Просить стягнути з відповідача аліменти на утримання дітей до їх повноліття в примусовому порядку в розмірі 1/3 частини з усіх видів його заробітку (доходу).

Відповідач ОСОБА_2. згоден сплачувати аліменти в розмірі 1/ 3 частини з усіх видів його заробітку (доходу) на утримання дітей: сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та доньки ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження. Позовні вимоги визнає. Просить розглянути справу в попередньому судовому засіданні.

При дослідженні доказів,  встановлено,  що сторони перебували в зареєстрованому шлюбі,  який розірвано 15.03.2001 року,  актовий запис НОМЕР_1.

Батьками дітей являються позивачка та відповідач,  що підтверджується копіями свідоцтв про народження ОСОБА_3 та ОСОБА_4.

Вислухавши позивачку,  відповідача,  дослідивши письмові матеріали справи,  суд встановив,  що сторони дійсно перебували в зареєстрованому шлюбі,  мають спільних дітей: сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та доньку ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження,  які проживають разом з матір'ю і знаходяться на її повному утриманні. Батько- матеріальну допомогу на утримання дітей не надає. Вказаним обставинам відповідають правовідносини,  які витікають із обов'язку батьків утримувати дітей. Відповідачем порушені вимоги  ст. 180 СК України щодо обов'язку утримувати дітей до досягнення ними повноліття. За таких обставин,  суд вважає,  що позов підлягає задоволенню,  також підлягає стягненню з відповідача судовий збір на користь держави і витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільної справи.

На підставі  ст.  ст. 181, 182,  183 Сімейного кодексу України та керуючись  ст.  ст.  10, 11, 60, 212, 88, 130, 367 ЦПК України,

суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на утримання дітей-задовільнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 року народження,  уроженця м.  Кривий Ріг Дніпропетровської області,  аліменти на утримання сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження та доньки ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження у розмірі   1\3 частини всіх видів заробітку /доходу/,  але не менше ніж 30

 

відсотків прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку на користь ОСОБА_1,  починаючи з 04 червня 2007 року до повноліття дітей.

Стягнути з ОСОБА_2на користь держави 51 гривню судового збору.

Стягнути з ОСОБА_2- 7 гривень 50 коп. на користь УДК в Інгулецькому районі м. Кривого Рогу витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи.

Допустити до негайного виконання рішення суду у межах платежу за один місяць.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо буде подана заява про апеляційне оскарження ,  але апеляційна скарга не буде подана у 20 денний строк,  рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення ,  якщо не його не скасовано ,  набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація