Судове рішення #1759226
Справа № 2-52

                                                                                    Справа № 2-52

                                                                                              2008 р.

                  

                                               Р І Ш Е Н Н Я

                                      Іменем                України

 

18 лютого 2008 року Шишацький районний суд в складі головуючого судді Кудрі З.В. при секретарі Кирда Н.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Шишаки справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

                   У с т а н о в и в :

 

Сторони проживали в зареєстрованому шлюбі з 14.06 2003 року. Мають двох спільних дітей. Позивачка ставить питання про розірвання шлюбу.

В судовому засіданні позивачка наполягає на задоволенні своїх вимог.

Судом надавався подружжю термін для примирення , який позитивний наслідків не дав і після якого відповідач позов визнав.

Суд вислухавши сторони, вияснивши, що фактично сторони не проживають, приходить до висновку, що позов підлягає до задоволенню.

Керуючись ст.ст. 105,110 СК України та ст.ст.10,11,57-60, 131-133, 209,212,214,215ЦПК України, суд

                            В И Р І Ш И В :

Позов задовільнити.

Шлюб, зареєстрований відділом РАЦСу Шишацького РУЮ 14 червня 2003 року згідно запису № 18 між ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1року народження і ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження розірвати.

При реєстрації розлучення в органах РАЦСу стягнути з ОСОБА_2 на користь держави мито в розмірі 17 гривень, а ОСОБА_1 від оплати мита звільнити.

Рішення може бути оскаржено в Полтавський апеляційний суд шляхом подачі заяви про оскарження в термін 10 діб і апеляційної скарги в термін 20 діб після подачі заяви про оскарження.

Суддя                                                           

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація