Судове рішення #1759009
Справа № 1-19 2008 року

Справа № 1-19 2008 року.

 

 

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

6 лютого 2008 року Ширяївський районний суд Одеської області в складі:

Головуючого                                                                                   судді    Янковського В.К

.       при секретареві                                                                                   Кламбоцькій О.М. 

           з участю прокурора                                                                          Хом'яченко Г.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Ширяєве справу про об-винувачення:

            ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, уродженки села Вікторівка Ширяївського району Одеської області, українки, громадянки України, не військовозобов'язаної, з базовою вищою освітою, не одруженої, працюючої реалізатором в МПП „Вікторія-К” смт. Ширяєве Одеської області, проживаючої в АДРЕСА_1, не судимої, у вчинені злочину, передбаченому ст. 321 ч.2 КК України,

 

ВСТАНОВИВ:

 

            18 листопада 2007 року, біля 12 години, в смт. Ширяєве Одеської області в аптечному пункті МПП „Вікторія-К”, розташованому по вул. Шклярука, 5, підсудна ОСОБА_1., яка працювала реалізатором, та будучи ознайомленою з Наказом МОЗ України № 490 від 17 серпня 2007 року „Про затвердження переліків отруйних та сильно діючих речовин”, не витребувавши рецепту, встановленого зразка, відпустила громадянину ОСОБА_2. одну конвалюту, в якій знаходилося 10 таблеток, лікарського засобу „Соннат”, який згідно висновку криміналістичної експертизи є сильнодіючим лікарським засобом.

            В судовому засіданні підсудна свою вину визнала повністю і показала суду, що злочин вчинила при обставинах встановлених судом, у вчиненому щиро кається і просить суд не позбавляти її волі.

            Вина підсудної підтверджується висновком криміналістичної експертизи а.с. 116, 117, відповідно якого таблетки „Соннат” є сильнодіючим лікарським засобом.

            Так, як ніхто з учасників процесу не оспорює фактичні обставини справи, суд вважає доведеним вину підсудної і кваліфікує її дії, як вчинення злочину, передбаченому ст. 321 ч. 2 КК України, тобто порушення встановлених правил відпуску отруйних чи сильнодіючих речовин, що не є наркотичними або психотропними чи їх аналогами, або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів.

            При призначенні виду і міри покарання суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винної, обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання.

            Обставин, які обтяжують покарання, суд не вбачає.

            Суд визнає обставиною, яка пом'якшує покарання, щире каяття підсудної.

            На підставі викладеного, суд вважає за можливе призначити покарання у вигляді штрафу.

Керуючись ст.ст. 323, 324 КПК України, суд

 

ПРИСУДИВ:

 

            ОСОБА_1визнати винною у вчинені злочину, передбаченому ст. 321 ч. 2 КК України і призначити покарання у вигляді штрафу на суму 510 (п'ятсот десять) гривень.

            Запобіжний захід підсудній, до набрання вироком законної сили, залишити попередній - підписку про невиїзд.

            Речовий доказ по справі - вісім таблеток сильнодіючого лікарського засобу „Соннат”, що зберігаються в Ширяївському РВ ГУМВС України в Одеській області а.с. 119, 120, знищити.

            На вирок може бути подано апеляцію до апеляційного суду Одеської області через Ширяївський районний суд протягом п'ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

 

 

                                                                                                          Суддя

  • Номер: 5/773/27/16
  • Опис: клопотання Гайдучика В.П. про застосування закону
  • Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
  • Номер справи: 1-19/2008
  • Суд: Апеляційний суд Волинської області
  • Суддя: Янковський В.К.
  • Результати справи: відмовлено в задоволенні подання, заяви, клопотання;
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.01.2016
  • Дата етапу: 27.01.2016
  • Номер: 5/773/28/16
  • Опис: клопотання Васильєвої О.Р. вінтер. Васильєва В.В. про застосування закону
  • Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
  • Номер справи: 1-19/2008
  • Суд: Апеляційний суд Волинської області
  • Суддя: Янковський В.К.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 29.01.2016
  • Дата етапу: 29.01.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація