Судове рішення #17559853

    


Справа № 11-254/11Головуючий у 1-й інстанції  Кузьменко І.О.

Категорія -  ч.1 ст.119 КК України Доповідач - Іващенко О.Ю.


П О С Т А Н О В А


21 липня 2011 р. м. Тернопіль


Суддя апеляційного суду Тернопільської області –Іващенко О.Ю.

з участю прокурора –Маслюка О.П.

ознайомившись з матеріалами кримінальної справи та апеляціями прокурора Підволочиського району та засудженого ОСОБА_1 на вирок Підволочиського районного суду від 10 червня 2011 року, при попередньому розгляді, -

В С Т А Н О В И В :

Згідно вироку Підволочиського районного суду від 10 червня 2011 року ОСОБА_1 було визнано винним та засуджено за ч.1 ст.119 КК України до 3 років обмеження волі.

12 липня 2011 року кримінальна справа разом із апеляціями прокурора Підволочиського району та засудженого ОСОБА_1 надійшла на апеляційний розгляд, що призначений на 10 серпня 2011 року, в апеляційний суд.

Ознайомившись з матеріалами кримінальної справи та поданою апеляцією, заслухавши думку прокурора, який вважає, що кримінальна справа підлягає поверненню в суд першої інстанції для виконання вимог ст.354 КПК України, вважаю, що кримінальну справу слід зняти з апеляційного розгляду та повернути в суд першої інстанції для виконання вимог ст. 354 КПК України з наступних підстав.

Згідно ч. 4 ст. 354 КПК України, якщо в апеляції ставиться питання про погіршення становища засудженого чи виправданого, суд першої інстанції одночасно викликає до суду апеляційної інстанції цих осіб, їх законних представників, а також захисників, якщо їх участь у справі відповідно до вимог статті 45 цього Кодексу є обов'язковою.

Даних вимог закону судом першої інстанції належним чином виконано не було.

В матеріалах кримінальної справи не міститься жодних данних, які б свідчили про належне повідомлення засудженого ОСОБА_1 про час і місце апеляційного розгляду кримінальної справи (розписки засудженого, повідомлення про вручення поштового відправлення рекомендованим листом з підписом засудженого про отримання).

Приймаючи до уваги, що допущене судом порушення ст. 354 КПК України є перешкодою для розгляду даної кримінальної справи в апеляційному порядку, справа повинна бути повернута суду першої інстанції для їх усунення.

На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 357-359 КПК України, -

П О С Т А Н О В И В :

Кримінальну справу про засудження ОСОБА_1 за ч.1 ст.119 КК України за апеляцією прокурора Підволочиського району та засудженого ОСОБА_1 на вирок Підволочиського районного суду від 10 червня 2011 року зняти з апеляційного розгляду та повернути в суд першої інстанції для виконання вимог ст. 354 КПК України.


Суддя - підпис

З оригіналом згідно:


Суддя апеляційного суду
Тернопільської області О.Ю. Іващенко


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація