Судове рішення #1755623
Справа № 2-2572-1/07

Справа № 2-2572-1/07

   РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 червня 2007 року Солом'янський районний суд м.Києва в складі: головуючого - с удді Кушнір СІ. при секретарі Некрашевській Є.Ю. розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулась до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб з відповідачем, посилаючись на те, що спільне життя з відповідачем не склалося у зв'язку із різними поглядами на життя , що призвело до розпаду сім"ї, з листопада 2005 року не підтримують подружні стосунки, не ведуть спільне господарство, примирення з відповідачем не можливе.

У судовому засіданні позивач підтримала заявлені вимоги з підстав наведених в позовній заяві, пояснила, що з жовтня 2005 року з відповідачем не підтримують подружні стосунки, не ведуть спільне господарство, примирення з відповідачем не можливе

Відповідач позов визнав та пояснив, що сімейне життя з позивачем не склалося з-за сварок, різних поглядів на життя, з жовтня 2005 р. з позивачем не ведуть спільне господарство, не підтримують шлюбні стосунки, примирення неможливе.

Заслухавши позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.

В судовому засіданні встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 21.07.2002 p., від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

В судовому засіданні встановлено, що сторони з жовтня 2005 р. не підтримують шлюбних стосунків, не ведуть спільне господарство.

Сторони досягли згоди, що після розірвання шлюбу дитина залишиться проживати з позивачем.

Суд на підставі всебічного дослідження матеріалів справи з врахуванням відносин, які склалися між подружжям, дійшов висновку, що сторони не змогли створити міцної сім'ї, тому їх шлюб підлягає розірванню.

Витрати по реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС покласти напозивача. З урахуванням наведеного, на підставі ст.ст. 105, 110, 112 Сімейябго кодексу України та керуючись ст.ст.10, 60, 174,208, 209, 212 -21 5, 223, 294 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 21.07.2002 р. в Міському відділі реєстрації актів громадянського стану управління юстиції Вінницької області (актовий запис № 1320)   розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу, стягнути з ОСОБА_1 25 (двадцять п'ять) грн. 50 коп. в доход держави, ОСОБА_2 від сплати судових витрат звільнити.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк двадцять днів, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація