Судове рішення #1753820
Справа №2-1807 2007 рік

Справа №2-1807 2007 рік

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

11 липня 2007 року Ленінський районний суд м. Луганська у складі:

головуючого судді Матвейшиної О.Б.

при секретарі                         Бел*янінової Л.І.

розглянувши у попередньому судовому засіданні у залі суду в М.Луганську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась до суду з позовом, в якому просила стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, у розмірі 1/4 частини всіх видів заробітка щомісячно від дня подання позовної заяви до повноліття дитини, посилаючись на те, що вона з відповідачем перебувала у зареєстрованому шлюбі, який 07.06.2007року був розірван. Відповідач після розірвання шлюбу не надає матеріальної допомоги на утримання дитини. Від цього шлюбу вони мають дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, яка знаходиться на утриманні позивачки.

У судовому засіданні позивачка дала суду аналогічні пояснення,та просила стягнути аліменти на утримання дитини.

Відповідач вимоги позовної заяви визнав, згоден сплачувати аліменти на користь позивачки на утримання неповнолітньої дитини.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 ЦПК України. Згідно з ч.4 ст.174 ПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи, прийнявши до уваги пояснення сторін , суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини.

У судовому засіданні встановленого сторони перебували у зареєстрованному шлюбі, який 07.06.2007року був розірван. Від цього шлюбу вони мають неповнолітню доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, що підтверджується ксерокопіями свідоцтв про розірвання шлюбу,та про народження (а.с.2,3).

Відповідно до ст.180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Беручи до уваги, що відповідач не надає позивачці матеріальної допомоги на утримання дитини, незважаючи на те, що стягнення аліментів по виконавчим листам з нього не здійснюється, суд вважає, що відповідач зобов*язан і має можливість сплачувати на користь позивачки на утримання неповнолітньої доньки аліменти у розмірі Ул частини всіх видів заробітку,щомісячно згідно з вимогами ст.183 СК України.

З відповідача також підлягає стягненню держмито на користь держави в сумі 51 гривня та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 7грн. 50коп..

 

Відповідно до ст.367 ЦПК України суд допускає негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.10,11,59,60,209,212-215,367 ЦПК України, ст.ст.180-183, суд,-

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, 1966 року народження, на користь ОСОБА_1, 1960року народження, на утримання дочки дочки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, аліменти у розмірі 1Л частини всіх видів його заробітку , щомісячно, але не меньш ніж ЗОвідсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, до виконання дитині повлоліття, починаючи з 14.06.2007 року.

Стягнути з ОСОБА_2 держмито на користь держави в сумі 51 (п*ятдесят одна) гривня та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи в сумі 7грн. 50коп..

Допустити негайне виконання рішення у межах сплати платежу за один місяць.

Рішення може бути оскаржене до Луганського апеляційного суду через суд Ленінського района м.Луганська шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження та поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація