Справа № 4-9/2008 рік.
ПОСТАНОВА
28 лютого 2008 року. Теплицький районний суд Вінницької області в складі
головуючого судді Панченка Д.І.
при секретарі Грушовенко О.В.
з участю прокурора Голдинського О.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Теплик справу за поданням старшого слідчого СУ УМВС України у Вінницькій області про поміщення до стражного відділення обласної психоневрологічної лікарні ім. академіка Ющенка О.І.
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, уродженець с.Пологи, Теплицького району, житель АДРЕСА_1 працює, українець, громадянин України, освіта базова загальна середня, не судимий в порядку ст. 89 КК України
обвинувачується у вчиненні злочину передбаченого ст.115 ч.1 КК України,
ВСТАНОВИВ:
В поданні до суду слідчий порушив клопотання про поміщення ОСОБА_1. в стражне відділення № 9 обласної психіатричної лікарні ім. академіка Ющенка для проведеня стаціонарної судово-психіатричної експертизи.
В судовому засіданні ст.слідчий Паньков І.І. підтримав подання, пояснивши, що для всебічності, повноти та об'єктивності досудового слідства, враховуючи, що ОСОБА_1 вчинив особливо тяжкий злочин є необхідність проведення йому стаціонарної судово - психіатричної експертизи.
Заслухавши слідчого, обвинуваченого, думку прокурора, оглянувши матеріали справи, приймаючи до уваги, що проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи вимагає тривалого спостереження за обвинуваченим, суд вважає, що подання підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 165-2, 205 КПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Помістити обвинуваченого ОСОБА_1до стражного відділення № 9 Вінницької обласної психоневрологічної лікарні ім. акад. О.І. Ющенка на період проведення стаціонарної судово-психіатричної експертизи.
На постанову протягом трьох діб може бути подана апеляція до апеляційного суду Вінницької області.
Суддя