Справа № 2- 833/07р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 вересня 2007 року
Ківерцівський районний суд Волинської області
в складі головуючого судді Поліщук С.В.
при секретарі Чехайді Т.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ківерці цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про визнання права власності на земельну ділянку в порядку спадкування,-
в с т а н о в и в:
В позовній заяві позивач ОСОБА_1, вказує ,що її баба, ОСОБА_3по рішенню Дідичівської сільської ради Ківерцівського району Волинської області № 211 від 13.11.2001 року отримала в приватну власність земельну ділянку площею 1,98 га, вартістю 14854 грн.28 коп., на яку було видано Державний акт на право приватної власності , серії ІУ -ВЛ № 032047 та зареєстровано 05.12.2001 року за № 16. Вказана земельна ділянка призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
18.03.2002 року ОСОБА_3, склала заповіт , яким заповіла йому вищевказану земельну ділянку , 20.05.2002 року баба склала заповіт, яким заповіла своїй внучці-відповідачу по справі житловий будинок . земельну ділянку,розміром 0,20га,що знаходиться в с.Залісоче, Ківерцівського району. ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_3., померла.
Відповідач ОСОБА_4, прийняла спадщину після смерті своєї баби але лише на житловий будинок і не заперечує щодо задоволення позову.
Після смерті баби вона фактично прийняла спадщину , так як обробляла земельну ділянку, збирала врожай.
При зверненні до нотаріуса для оформлення спадщини , їй було відмовлено по причині того , що заповіт, який був складений пізніше на відповідачку, скасовує попередній , складений на неї, тому змушена звернутися до суду з позовом і просить його задовольнити.
У судовому засіданні позивач ОСОБА_1, позов підтримала в повному об”ємі по зазначених у заяві обставинах та просить його задовольнити.
Відповідач ОСОБА_2., позов визнала та відмовляється від прийняття спадщини на земельну ділянку , та просить позов задовольнити.
Заслухавши пояснення сторін , дослідивши матеріали справи , суд приходить до висновку , що позов підлягає до задоволення , виходячи з таких підстав.
Судом встановлено , що позивач по справі ОСОБА_1, є онукою ОСОБА_3, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1(а.с.5) і являється спадкоємцем майна після її смерті та фактично прийняла спадщину згідно довідки Дідичівської сільської ради ( а.с.8).
Інші спадкоємці- ОСОБА_2, відмовляється від своєї частки у спадковому майні на користь позивача.
Керуючись ст. 10, 60,212-215 ЦПК України , ст. 1222,1261,1268,1296,1297,1299 ЦК України ,суд,-
в и р і ш и в:
Визнати за ОСОБА_1право власності на земельну ділянку розміром 1,98 га , вартістю 14854 грн.28 коп., яка знаходиться на території села Залісоче , Ківерцівського району , Волинської області в порядку спадкування за заповітом після смерті баби ОСОБА_3, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення набирає законної сили після спливу 10-ти днів з дня його проголошення, якщо в цей термін не буде подана заява про апеляційне оскарження , а протягом 20-ти днів після її подання - апеляційна скарга.
Суддя підпис
Копія вірна
Головуючий по справі С. В. Поліщук