ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"25" вересня 2006 р. | Справа № 02-2/7-560 |
м. Тернопіль
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
Суддя Стадник М.С.,
Суть справи:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Правочин" звернулось з позов про скасування вимоги Управління Пенсійного фонду в Зборівському районі №Ю-73 від 05.06.06р..
Ухвалою господарського суду від 08.09.2006р. на підставі ч. 1 ст. 108 КАС України залишено позовну заяву без руху у зв’язку з невідповідністю її вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України та встановлено строк до 18.09.2006р. для усунення виявлених судом недоліків, а саме:
- на позовній заяві не вказано дати її підписання;
- не обґрунтовано позовну вимогу чинним законодавством;
- до позовної заяви долучені неналежним чином засвідчені копії матеріалів;
- не подано доказів на підтвердження викладених в позовній заяві обставин .
Враховуючи те, що станом на 19.09.2006р. та день винесення ухвали позивачем не усунуто недоліки, зазначені в ухвалі від 08.09.2006р., а тому суд на підставі п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України повертає позовну заяву та долучені до неї копії документів Товариству з обмеженою відповідальністю "Правочин".
.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 106, 108, 160 Кодексу адміністративного судочинства України, господарський суд
УХВАЛИВ:
Повернути позовну заяву та додані до неї матеріали на 36 арк., в тому числі платіжне доручення № 84 від 30.08.2006р. про сплату державного мита та платіжне доручення № 83 від 30.08.2006р. про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, Товариству з обмеженою відповідальністю "Правочин", м. Зборів, вул.. Б.Хмельницького, 60, Тернопільська область,47724.
Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Суддя М.С. Стадник