Судове рішення #1745645

                                                                   Справа № 2-304/2008р.

У Х В А Л А

 

 

          3 березня 2008 року

          Суддя Чигиринського районного суду Ткаченко С.Є., розглянувши матеріали справи № 2-304 за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про втрату права користування жилим приміщенням

ВСТАНОВИЛА:

         Позивач звернувся до суду з позовом про втрату відповідачкою права користування жилим приміщенням.

          В зв”язку з тим, що дана позовна заява не відповідає вимогам ст.119 ЦПК України, ухвалою від 12.02.2008 року позивачу було надано строк до 29.02.2008 року для усунення вказаних недоліків.

Поскільки позивач у встановлений строк не усунув зазначені в ухвалі недоліки, то дану позовну заяву слід вважати неподаною та повернути її позивачеві.

          Керуючись ч.2 ст. 121 ЦПК України,

УХВАЛИЛА:

          Позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2про втрату права користування жилим приміщенням

повернути позивачеві.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Черкаської області протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом 5 днів з дня її ухвалення.

 

 

Суддя

  • Номер: 6/515/1988/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-304/2008
  • Суд: Татарбунарський районний суд Одеської області
  • Суддя: Ткаченко С.Є.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 23.10.2020
  • Дата етапу: 13.11.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація