Справа 3-1401\2007 р.
ПОСТАНОВА
"30" липня 2007 року.
Суддя Чигиринського районного суду Черкаської області Ткаченко С.Є. розглянувши матеріали, які надійшли з 9-го МВДАІ УДАІ УВС України в Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, 1936 року народження, проживаючого в с. Боровиця Чигиринського району, не працюючого, за ст.122 ч. 2 КУпАП, -
ВСТАНОВИЛА:
ОСОБА_1, 29 червня 2007 року, близько 16 год. 55 хв. в м.Чигирин керуючи власним автомобілем ІЖ-271501, д/н НОМЕР_1, не виконав вимогу знаку 5.16 „Напрямок руху по смугах", чим Порушив п. 8.4 ПДР України.
ОСОБА_1, свою провину визнав повністю.
Вивчивши матеріали справи, вважаю, що винність порушника знайшла своє підтвердження та вбачаю в діях ОСОБА_1, ознаки порушення п. 8.4 ПДР України, за що передбачена відповідальність по ст. 122 ч. 2 КупАП.
Враховуючи особу порушника, обставини вчиненого ним правопорушення, вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1 стягнення у вигляді попередження.
На підставі викладеного та керуючись ч. 2 ст. 122, 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИЛА:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді попередження.
Постанова остаточна.