Судове рішення #1734227
Справа №2-2377/2007 РІШЕННЯ

Справа №2-2377/2007 РІШЕННЯ

  іменем України

17 липня 2007р.                                                                                 м. Житомир

Королівський районний суд міста Житомира в складі:

судді                  Котік Т.С.

секретаря                 Рудницької С.М.

розглянув у  відкритому судовому засіданні  справу за позовом

ОСОБА_1до ОСОБА_2, ОСОБА_3про визнання осіб такими, що втратили право користування жилим приміщення,

ВСТАНОВИВ:

Позивач вказує, що відповідачі з липня 2004 року не проживає в квартирі АДРЕСА_1. Свої речі забрали та виїхали в невідомому напрямку.

У зв'язку з викладеним, позивач просить визнати відповідачів такими, що втратили право користування жилим приміщенням, оскільки вони не проживають в квартирі більше шести місяців без поважних причин та не приймає участі в її утриманні.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримав в повному об'ємі та пояснив, що відповідачка ОСОБА_2. є його колишньою дружиною, з якою тривалий час не підтримують шлюбних відносин та в 2007 році розірвано шлюб. Відповідачка не проживає в квартирі, оскільки вказувала, що поїде на заробітки до Італії. її дочка, ОСОБА_3., після від,їзду матері, прожила кілька місяців, однак потім забрала свої та матері речі й покинула квартиру.

Відповідачі в судове засідання не з'явилися, хоча про час та місце розгляду справи повідомлені через засоби масової інформації, оскільки місце їх перебування позивачу не відоме, а тому у суду є всі підстави для постановления заочного рішення.

Заслухавши пояснення позивача та дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають до задоволення виходячи з наступного.

Позивач проживає та зареєстрований в квартирі АДРЕСА_1.

Разом з позивачем, в квартирі зареєстровані відповідачі, стверджується змістом довідки від 16.05.2007 року.

Як встановлено в судовому засіданні, відповідачі без поважних причин більше як шість місяців не проживають в квартирі, оскільки перешкод в користуванні квартирою їм ніхто не чинить. Забрали всі свої особисті речі та виїхали в невідомому позивачу напрямку.

Факт не проживання відповідача за вказаною адресою стверджується також актом ДП «Пересувної механізованої колони №67» від 16.05.2007 року та показами свідка ОСОБА_4., яка пояснила, що тривалий час не бачить відповідачів. ОСОБА_2. покинула житло раніше, а її дочка ще якийсь час проживала, однак також залишила квартиру позивача. Сам позивач їй скаржився, що дочка забрала не тільки свої речі, а й речі своєї матері.

З урахуванням викладеного та у зв'язку з тим, що відповідачі понад шість місяців відсутній за місцем реєстрації без поважних причин, вимоги позивача є обґрунтованими.

Керуючись ст. ст. 71,72 ЖК України, ст. ст. 10,60, 88, 208,212,224-226 ЦПК України, суд,

ВВИРІШИВ: Позовні вимоги задовольнити.

Визнати ОСОБА_2та ОСОБА_3такими, що втратили право користування жилим приміщенням - квартирою АДРЕСА_1, шляхом зняття з реєстрації.

Заочне рішення може бути переглянуте Корольовським райсудом м. Житомира за письмовою заявою відповідача поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Позивач має право оскаржити заочне рішення до апеляційного суду Житомирської області через Корольовський райсуд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та в послідуючому подачі апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація