УХВАЛА
про скасування судового наказу
04.07.2011 2-с-94/11
Рубіжанський міський суд Луганської області у складі:
головуючого судді Новікова О.І.
при секретарі –Прудовій О.О.,
розглянувши у судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу № 2-Н-1102/2011 від 09.06.2011 року ,-
встановив:
09.06.2011 року за заявою Публічного акціонерного товариства "Луганськгаз" в особі філії Рубіжанське міжрайонне управління по експлуатації газового господарства був виданий судовий наказ про стягнення з ОСОБА_1. на користь заявника заборгованості за надані послуги за природний газ в сумі 1001 грн. 00 коп.
У строки, встановлені ст. 106 ЦПК України боржник ОСОБА_1 подала заяву про скасування судового наказу, посилаючись на безпідставність заявлених стягувачем вимог.
Відповідно до ст.105-1 ЦПК України за результатами розгляду заяви про скасування судового наказу суд має право:
1) залишити заяву про скасування судового наказу без задоволення;
2) скасувати судовий наказ та роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову;
3) змінити судовий наказ.
Заслухавши думку представника стягувача, суд вважає заяву такою, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Боржником оспорюється право стягувача на стягнення витрат та їх розмір. Таким чином виникає спір про право, що взагалі, відповідно до ч.3 ст.100 ЦПК України, є підставою для відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу.
За таких обставин судовий наказ підлягає скасуванню, а стягувач може заявити свої вимоги у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову.
На підставі викладеного, керуючись ст.105-1 ЦПК України,-
у х в а л и в :
Скасувати судовий наказ № 2-Н-1102/2011 від 09 червня 2011 року, виданий Рубіжанським міським судом Луганської області за заявою Публічного акціонерного товариства "Луганськгаз" в особі філії Рубіжанське міжрайонне управління по експлуатації газового господарства про стягнення з ОСОБА_1 на користь заявника заборгованості за надані послуги за природний газ в сумі 1001 грн. 00 коп.
Роз’яснити Публічному акціонерному товариству "Луганськгаз" в особі філії Рубіжанське міжрайонне управління по експлуатації газового господарс
тва ради його право на звернення з тією самою вимогою до суду у позовному порядку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Новіков О.І.
- Номер: 2-с/412/17096/11
- Опис:
- Тип справи: на заяву про скасування судового наказу
- Номер справи: 2-с-94/11
- Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
- Суддя: Новіков О. І.
- Результати справи: скасовано судовий наказ
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 11.03.2011
- Дата етапу: 18.03.2011