№ 1-126/07
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 червня 2007 року Кременчуцький районний суд Полтавської області в складі:
головуючого - судді Клименко СМ.
при секретарі Мойленко А.О.
з участю прокурора Яременко О.І.
потерпілої ОСОБА_2
законного представника потерпілої ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, з середньою освітою, жонатого, непрацюючого, жителяАДРЕСА_1раніше судимого 18 квітня 2006 року Кременчуцьким районним судом за ст. ст. 309 ч.2, 315 ч.2, 70 ч.1, 70 ч.4 КК України до 5 років позбавлення волі, звільненого від відбування покарання з іспитовим строком терміном два роки
в скоєні злочину, передбаченого ст. 125 ч.1 КК України
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_125 березня 2007 року перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння за місцем проживання вАДРЕСА_1в будинку біля 22 год. на ґрунті виниклих неприязнених стосунків під час сварки вдарив кулаком в обличчя неповнолітню ОСОБА_2, доньку своєю жінки, яка з ними проживає, спричинивши їй легкі тілесні ушкодження без короткочасного розладу здоров"я в вигляді крововиливів в області верхнього віка правого ока та скулової області справа.
В судовому засіданні підсудній ОСОБА_1 винним себе в пред'явленому обвинуваченні визнав повністю, про обставини вчиненого пояснив так, як це викладено в мотивувальній частині вироку, правильно розуміючи обставини справи і у суду немає сумнівів в істинності та добровільності його позиції.
Крім особистих визнань, винність ОСОБА_1 підтверджується всебічно, повно і об'єктивно матеріалами справи, які суд визнає достовірними, достатніми і допустимими і які ніким із учасників процесу не оспорюються.
Оскільки обвинувачення визнано підсуднім ОСОБА_1, фактичні обставини ніким не оспорюються, то в відповідності до ст. 299 КПК України суд вважає недоцільним досліджувати докази в відношенні фактичних обставин справи, роз'яснюючи підсудному ОСОБА_1., що він при таких обставинах позбавляється права оспорювати ці фактичні обставини в апеляційному порядку.
Виходячи із наданих матеріалів і пояснень підсудного ОСОБА_1 суд кваліфікує його дії за ст. 125 ч.1 КК України, оскільки він умисно спричинив потерпілій легке тілесне ушкодження.
При призначенні покарання суд враховує характер і тяжкість вчиненого, особу підсудного ОСОБА_1, який характеризується негативно, а також обставини, що пом'якшують та обтяжують його відповідальність.
Так, ОСОБА_1 розкаявся у вчиненому і суд визнає цю обставину пом'якшуючою його відповідальність.
Обставиною, що обтяжує його відповідальність суд визнає рецидив злочинів.
Враховуючи вищевикладене суд приходить до висновку, що підсудному ОСОБА_1. має бути призначено покарання необхідне і достатнє для його виправлення та попередження нових злочинів в виді штрафу.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним в скоєні злочину, передбаченого ст. 125 ч. 1 КК України і призначити покарання в виді штрафу в сумі 510 (п'ятсот десять) грн.
Вирок Кременчуцького районного суду від 18 квітня 2006 року виконувати самостійно.
Запобіжний захід ОСОБА_1. залишити попередній - підписку про невиїзд.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Полтавської області на протязі 15 діб з часу проголошення всіма учасниками процесу через Кременчуцький районний суд.