Судове рішення #17164317

        

Справа № 3-3621/11

П О С Т А Н О В А  

іменем України

           "18" травня 2011 р.   суддя Шевченківського районного суду м. Києва Ретьман О.А., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності громадянки

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Києва, громадянки України, працюючої  ДП «Адідас-України», проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

за ст. 124 КпАП України,

в с т а н о в и л а  :

          Відносно ОСОБА_1  07.03.2011 року складено протокол про адміністративне правопорушення про те, що вона, о 12-30 годині по вул. Глибочицькій в м. Києві, керуючи автомобілем «Тойота», державний номер  НОМЕР_1, не дотрималась  безпечного бокового інтервалу, в наслідок чого здійснила зіткнення  з автомобілем  «Шкода», державний номер НОМЕР_2, під керуванням ОСОБА_2, що призвело до механічних пошкоджень транспортних засобів, чим порушила п.п. 13.1; 2.3 ПДР України.

Своїми діями ОСОБА_1 вчинила правопорушення, передбачене ст.124 КпАП України.

В судовому засіданні ОСОБА_1  свою вину в спричиненні дорожньо-транспортної пригоди не визнала та пояснила, що вона рухалась зі сторони Глибочицького проїзду в напрямку вул. Чорновола, в крайній правій смузі руху, зі швидкістю приблизно 40 км/год. під’їжджаючи до перехрестя з вул. Артема сталося зіткнення з автомобілем «Шкода», під керуванням ОСОБА_2, який не дотримався бокового інтервалу та здійснив зіткнення. Напрямок руху вона не міняла.

В судовому засіданні ОСОБА_2 пояснив, що він рухався по вул. Глибочицькій в напрямку вул. Чорновола зі швидкістю  30 км/год. та почав зменшувати швидкість руху перед перехрестям, оскільки горіло червоне світло світлофора, після того, як він повністю зупинився,  він відчув як в його автомобіль з задньої правої сторони вЧїхав автомобіль «Тойота».

Суд, вислухавши пояснення водіїв, вивчивши адміністративний матеріал, враховуючі взаєморозташування транспортних засобів, характер їх механічних пошкоджень, вважає, що з боку водія ОСОБА_1 не були дотримані вимоги п.п.13.1; 2.3 ПДР України, про це також свідчить схема ДТП від 07.03.2011 року; письмові пояснення водіїв  від 07.03.2011 року, протокол огляду місця дорожньо-транспортної пригоди від 07.03.2011 року, а тому вважає, що вина ОСОБА_1  у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124  КпАП України, повністю доведена.

Керуючись ст.ст. 33, 124 КпАП України, суддя

п о с т а н о ви л а  :

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КпАП України, та застосувати до неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 грн.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її  винесення до Апеляційного суду  м. Києва  через Шевченківський районний суд м. Києва.


          Суддя                                                                                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація