Судове рішення #1711581
Справа № 2-1793/2007рік

Справа № 2-1793/2007рік

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

09 липня 2007 року Ленінський районний суд м.  Луганська в складі:

головуючого судді   - Бугери О.В.,

при секретарі       -   Долинській О.В.

розглянувши  у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду  в М. Луганську

цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,  -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка звернулася до суду з позовом,  в якому просила стягнути з відповідача аліменти на її користь на утримання сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,  у розмірі 1/4 частини усіх видів заробітку щомісячно,  з дня подачі позовної заяви і до досягнення сином повноліття.

У попередньому судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала,  просила суд їх задовольнити та розглянути справу у попередньому судовому засіданні. Суду пояснила,  що зараз в провадженні суду знаходиться справа про розірвання шлюбу,  відповідач мешкає окремо,  допомогу на утримання сина почав надавати лише після подачі позовів до суду.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав у повному обсязі,  не заперечував проти стягнення аліментів на утримання їх неповнолітнього сина у розмірі 1/4 усіх видів його заробітку щомісячно,  просив розглянути справу у попередньому судовому засіданні. Суду пояснив,  що приймає участь у вихованні дитини,  надає позивачці щомісячно кошти для дитини,  але якщо позивачка вважає за необхідне офіційно за рішенням суду стягнути з нього аліменти,  то він не заперечує.

Дослідивши матеріали справи,  вислухавши пояснення сторін,  суд вважає,  позов підлягаючим задоволенню у повному обсязі.

Як встановлено в судовому засіданні,  позивачка перебуває у шлюбі з відповідачем,  від якого вони мають сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. Даний факт підтверджується ксерокопією свідоцтва про одруження та ксерокопією свідоцтва про народження дитини,  що знаходяться в матеріалах справи. Неповнолітня дитина мешкає з позивачкою.

Відповідно до  ст. 180 СК України,  батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Відповідач згоден утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Таким чином,  суд приходить до висновку,  що з відповідача підлягають стягненню аліменти у розмірі 1/4 всіх видів його заробітку/доходу/ щомісячно,  на користь позивачки на утримання сина ОСОБА_3. Суд також враховує,  що у відповідності зі  ст. 182 СК України розмір аліментів на утримання однієї дитини при будь-яких обставин не може бути менше ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

 

Також підлягає стягненню з відповідача на користь держави держмито в сумі 51 гривень та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі ЗО гривень.

На підставі викладеного і керуючись  ст.  ст.  10,  11,  59,  60,  130,  174,  209,  212-215 ЦПК України,   ст.  ст. 81,  180, 181 СК України,  суд,  -

 

ВИРІШИВ:

 

Позовні вимоги ОСОБА_1 задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2 народження,  уродженця м.  Луганська,  що проживає за адресою:АДРЕСА_1,  працюючого в Міському відділі контрольно-ревізійного управління в -м.  Луганську,  на посаді провідного контролера-ревізора,  на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження,  на утримання неповнолітнього сина ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1 народження,  аліменти у розмірі 1/4 всіх видів заробітку/доходу/ щомісячно,  але не меньш ніж 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,  починаючи з 12.06.2007 року з дня подачі позову і до досягнення дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави держмито в сумі 51 (п'ятдесят одна) гривня та витрати пов'язані з інформаційно-технічним забезпеченням розгляду справи в сумі 30 (тридцять) гривень..

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Луганської області через суд Ленінського района м. Луганська шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження та поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

 

Головуючий: суддя         О.В.Бугера

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація