Справа № 2-а-1710/11/1628
У Х В А Л А
про повернення позовної заяви
26.04.2011 року м. Хорол
Суддя Хорольського районного суду Полтавської області Карпушина Г. Л. , розглянувши позовну заяву Управління праці та соціального захисту населення Хорольської районної державної адміністрації до відділу державної виконавчої служби Хорольського районного управління юстиції про визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення штрафу
В С Т А Н О В И В:
Позивач звернувся в суд з позовом до відділу державної виконавчої служби Хорольського районного управління юстиції про визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення штрафу.
Ухвалою судді Хорольського районного суду від 12.04.2011 року дана позовна заява була залишена без руху і позивачу було надано строк для усунення недоліків.
Позивач у встановлений в ухвалі строк недоліки позовної заяви не усунув.
Відповідно до ч. 3 ст. 108 КАС України суддя постановляє ухвалу про повернення позовної заяви, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
На підставі наведеного, керуючись п. 1 ч. 3 ст. 108 КАС України,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Управління праці та соціального захисту населення Хорольської районної державної адміністрації до відділу державної виконавчої служби Хорольського районного управління юстиції про визнання дій протиправними та скасування постанови про накладення штрафу повернути позивачу.
Роз’яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для повернення позовної заяви.
Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Хорольський районний суд Полтавської області шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення або з дня отримання копії ухвали, якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, з подачею її копії до суду апеляційної інстанції.
С у д д я: