Справа № 1-69/11/0303
П О С Т А Н О В А
05.08.2011смт. Іваничі
Суддя Іваничівського районного суду Волинської області Шумський А.А. розглянувши скаргу ОСОБА_1 в порядку ст. 27 КПК України,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду із скаргою про притягнення ОСОБА_2 до кримінальної відповідальності за ознаками ст.125 ч. 1 КК України.
Ознайомившись із скаргою ОСОБА_1 приходжу до висновку, що її слід залишити без розгляду тому, що вона не відповідає вимогам які передбачені Кримінально-процесуальним кодексом України, а саме ч. 1 ст. 251. Згідно зазначеної статті скарга потерпілого повинна відповідати вимогам, які встановлені щодо обвинувального висновку, а саме ст. 223 та 224 КПК України. Скарга ОСОБА_1 не містить в собі вказаних вимог.
На підставі наведеного та керуючись ст. 251 КПК України ,-
П О С Т А Н О В И В
Скаргу приватного обвинувачення ОСОБА_1 про притягнення ОСОБА_2 до кримінальної відповідальності за ст. 125 ч.1 КК України залишити без розгляду та повернути особі яка її подала і роз’яснити, що після усунення недоліків ОСОБА_1 може звернутися до суду із скаргою в межах строку давності притягнення до кримінальної відповідальності особи за даною статтею КК України.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя А. А. Шумський