ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
ПРО ЗАЛИШЕННЯ ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ БЕЗ РУХУ
10.10.06 р. Справа № 19/367
Господарський суд Донецької області, у складі головуючого судді ДучалН.М., без виходу в судове засідання, розглянувши матеріали за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Єнакієве до ДП “Орджонікідзевугілля” м. Єнакієве про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в сумі 5 580 614,12грн.
ВСТАНОВИВ:
Управління Пенсійного фонду України в м. Єнакієве звернулось до господарського суду з адміністративним позовом до ДП “Орджонікідзевугілля” м. Єнакієве про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в сумі 5 580 614,12грн.
При зверненні з адміністративним позовом Управлінням Пенсійного фонду України в м. Єнакієве – порушено вимоги, визначені статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, зокрема, в позовній заяві не вказані: номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти позивача, якщо такі є; номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти відповідача, якщо такі відомі.
В позовній заяві позивачем не зазначений зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги. На підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивачем також не зазначені докази про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
На підтвердження позовних вимог позивачем до адміністративного позову не додано: розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за списком № 1 та списком № 2 по кожному структурному підрозділу ДП “Орджонікідзевугілля” окремо із зазначенням повного переліку громадян, яким ці пенсії виплачені; докази надсилання на адресу відповідача зазначених розрахунків; документи про призначення пільгових пенсій громадянам; документи про фактичну виплату пільгових пенсій; довідки відповідача про право кожної особи на пільгову пенсію.
Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 106, 108, 165,185 Кодексу адміністративного судочинства України, –
У Х В А Л И В:
1. Залишити без руху позовну заяву за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Єнакієве до ДП “Орджонікідзевугілля” м. Єнакієве про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в сумі 5 580 614,12грн.
2. Встановити строк до 01.11.2006 року на усунення недоліків, шляхом: надання до матеріалів справи № 19/367 розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за списком № 1 та списком № 2 по кожному структурному підрозділу ДП “Орджонікідзевугілля” окремо із зазначенням повного переліку громадян, яким ці пенсії виплачені; доказів надсилання на адресу відповідача зазначених розрахунків; документів про призначення пільгових пенсій; документів про фактичну виплату пільгових пенсій; довідок відповідача про право кожної особи на пільгову пенсію; зазначення номеру засобу зв’язку, адреси електронної пошти позивача, якщо такі є; номеру засобу зв’язку, адреси електронної пошти відповідача, якщо такі відомі; викладення змісту позовних вимог та обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; обґрунтування позовних вимог, з зазначенням доказів про які йому відомо і які можуть бути використані судом. Якщо усунення недоліків позовної заяви буде здійснено у строк, встановлений судом, позовна заява вважатиметься поданою у день первинного її подання до суду.
3. Залишення позовної заяви без руху не позбавляють права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
4. Ухвала про залишення позовної заяви без руху може бути оскаржена особою, яка подала позовну заяву, в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п’яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
5. Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку
Суддя Дучал Н.М.