Судове рішення #17059228

 Справа № 3-461/11

П О С Т А Н О В А

Іменем    України

11 березня 2011 року cуддя Ірпінського міського суду Київської області  Сингаївський О.  П.  розглянувши матеріали, які надійшли від Контрольно-ревізійного відділу в м. Ірпені про притягнення до адміністративної відповідальності

                                                                  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,

                                                                  урож.: Вінницької обл., проживаючого за адресою:

                                                                  АДРЕСА_1,

                                                                  працюючого головним інженером КП «КЖЕП «Ірпінь»

за ч. 1 ст. 164-14 КУпАП,-

в с т а н о в и в:

Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, при ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства «Комунальне дитлово-експлуатаційне підприємство «Ірпінь»Ірпінської міської ради за адресою: Київська область, м. Ірпінь, вул. Курортна, 9, виявлено, що за період з 01.01.2008 року по 30.11.2010 року ні голова тендерного комітету, ні заступник голови тендерного комітету, ні секретар тендерного комітету не пройшли відповідне профільне навчання. Також, встановлено, що за період з 01.07.2010 року по 30.11.2010 року КП «КЖЕП «Ірпінь»придбано паливно-мастильні матеріали (бензин, дизельне пальне) на загальну суму 233 580,00 грн. без застосування тендерних процедур. На момент проведення ревізії порушення тривало.

У судовому засіданні ОСОБА_1 вину не визнав, пояснив, що на момент проведення процедур закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти з березня 2008 року по 5 листопада 2008 року діяло Тимчасове Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2008 року № 214, яким не передбачалось проведення навчання членів тендерного комітету. Враховуючи, що на момент проведення процедур закупівлі закону про здійснення процедур не було, у зв’язку з чим він порушити його не міг. Крім того, зазначив, що придбання паливно-мастильних матеріалів у період з 01.07.2010 року по 30.11.2010 року Ірпінським КЖЕП «Ірпінь»здійснювалось на підставі договору № 42/10 від 05 січня 2010 року з ТОВ «Еко Технолоджі»з терміном дії  договору до 31 грудня 2010 року, а Закон України «Про здійснення державних закупівель»вийшов у липні 2010 року, який зворотної сили не має, до того ж не містить підстав для розірвання договорів, які укладені до набрання чинності даним законом. На підтвердження даних обставин надав звіти про результати проведення процедур відкритих і двоступеневих торгів та договір № 42/10 поставки ПММ та надання послуг по зберіганню і заправці автомобілів. Просив справу відносно нього закрити за відсутністю події адміністративного правопорушення.

Заслухавши пояснення правопорушника, вивчивши матеріали адміністративної справи, суддя вважає, що провадження по даній справі необхідно закрити, оскільки відсутня подія адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1  ст. 164-14 КУпАП.

Відповідно до п. 1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.

Керуючись ст.ст. 164-14, 247, 284 КУпАП, -

                                        

п о с т а н о в и в :

Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності закрити за відсутністю події адміністративного правопорушення,  передбаченого ч. 1 ст. 164-14 КУпАП.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Ірпінський міський шляхом подання апеляційної скарги чи протесту прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.


Суддя
О. П. Сингаївський


  • Номер: 3/15/11
  • Опис: порушення правил використання обєктів тваринного світу
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-461/11
  • Суд: Буський районний суд Львівської області
  • Суддя: Сингаївський О.П.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.05.2011
  • Дата етапу: 16.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація