Судове рішення #1698508
Справа №2-471-07

Справа №2-471-07

 

УХВАЛА

                                                                                                                

19 квітня 2007 року     Суддя Обухівського районного суду Київської області Ковальов Ю.О..провівши  при секретарі Девко Ю.В.,  за участю позивачки попереднє судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів,

 

встановив:

 

Даним позовом, вмотивованим ухиленням відповідача від участі в утриманні неповнолітньої дитини, вимагалось стягнення з нього аліментів у судовому порядку.

На процесуальній стадії попереднього розгляду справи позивачка відмовилась від позову у зв'язку з примиренням з відповідачем, попередній конфлікт з яким і був причиною тимчасового ухилення його від участі в утриманні дитини. Просила справу закрити.

За таких обставин, суд вважає правильним провадження у справі закрити за відмовою позивачки від позову, яка не суперечить закону та не порушує нічиїх прав, бо з примиренням сторін і вирішенням порушеного судового спору в позасудовому порядку він вичерпався по суті.

Тому керуючись  ст.  ст. 3, 27, 31, 130, 174, 205 п.3, 206, 223, 292-294 ЦПК України,

 

ухвалив:

 

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів закрити у зв'язку з відмовою від позову.

Ухвала може оскаржуватись в апеляційному порядку протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження яка може подаватись протягом 5 днів. Інакше ухвала набирає законної сили по закінченню 5-денного строку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація