Справа № 2-264/07
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 квітня 2007 року Берегівський районний суд Закарпатської області в особі:
головуючого: Гал Л.Л.,
при секретарі: Балог В.С.,
з участю позивачки ОСОБА_1, її представника по ордеру адвоката ОСОБА_2, відповідача ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засідання цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,
встановив:
ОСОБА_1 та ОСОБА_3 уклали шлюб 9 липня 1983 року, про що в відділі РАГСу Берегівського райвиконкому зроблений реєстраційний запис за № 159.
Позивачка ОСОБА_1 звернулася в суд із позовом до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу зазначивши, що сімейне життя у них не склалося, оскільки він зловживає спиртними напоями, немає постійного місця праці, вчиняє дома сварки.
В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 позов підтримала і пояснила, що подружнє життя ОСОБА_3 у них не склалося, оскільки відповідач зловживає спиртними напоями та немає постійного місця праці. Крім того, дітьми не цікавиться, проживає окремо. Сімейні відносини погіршилися в 20032 році.
Відповідач ОСОБА_3 в судовому засіданні позов не визнав та пояснив, що підстави зазначені позивачкою не відповідають дійсності та що він бажає зберегти шлюб.
Заслухавши пояснення позивачки, відповідача та вивчивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Відповідно до ч. 2 ст. 112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження сім'ї стало не можливим та суперечить їх інтересам.
За таких обставин позов ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу слід задовольнити.
Керуючись ст.112 СК України, ст. ст. 10, 60, 88, 212 ЦПК України,
рішив:
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований 9 липня 1983 року в відділі РАГСу Берегівського райвиконкому, реєстраційний запис за № 159, між ОСОБА_1 і ОСОБА_3 - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в відділі РАЦС стягнути держмито з відповідача ОСОБА_3 в сумі 8 (вісім) гривень 50 копійок, а позивачку ОСОБА_1 від оплати звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: Гал Л.Л.