Судове рішення #1693321
Справа №2-2362 2007 рік

Справа №2-2362 2007 рік

ЗАОЧНЕ    РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

 

06.07.2007 року                           Святошинський райсуд м. Києва

в складі головуючої судді                       Кохановської З.С.

при секретарі                                           Довгій І.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві цивільну справу за позовом Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Святошинського р-ну м.  Києва до ОСОБА_1 і ОСОБА_2 про стягнення заборгованості по сплаті витрат на утримання будинку і прибудинкової території та платі за комунальні послуги, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

КПУЖГ Святошинського р-ну м.  Києва звернулось до суду з позовом до відповідачів про стягнення заборгованість по сплаті витрат на утримання будинку і прибудинкової території та платі за комунальні послуги в сумі 1353 грн. 42 коп. і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. 00 коп. посилаючись на те,  що вони не сплачують витрат на утримання будинку та прибудинкової території та плати за комунальні послуги за період з листопада 2005 року по березень 2007 року.

В судовому засіданні представник позивача підтримала позовні вимоги,  посилаючись на мотиви,  викладені в заяві.

Відповідачі в судове засідання не з'явились,  про день слухання справи повідомлені належним чином,  причини неявки в судове засідання не повідомили.

Суд,  вислухавши представника позивача та дослідивши матеріали справи,  вважає можливим розглянути дану справу у відсутності відповідачів і ухвалити заочне рішення на підстві наявних у справі доказів,  про що представник позивача не заперечує,  яким задовольнити заявлені вимоги,  виходячи з наступного.

Судом встановлено,  що відповідачі проживають у квартирі АДРЕСА_1 (а.с - 5).

Згідно рахунку-попередження заборгованість по сплаті відповідачами витрат на утримання будинку і прибудинкової території та платі за комунальні послуги з листопада місяця 2005 року по березень місяць 2007 року становить 1353 грн. 42 коп. (а.с- 10),  яку відповідно до вимог  ст.   ст.  156,  162 ЖК України,  суд вважає необхідним стягнути з відповідачів солідарно.

Відповідно  ст. 88 ЦПК України з відповідачів підлягає стягненню,  у солідарному порядку,  на користь позивача сплачені ним витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн. 00 коп.,  а в дохід держави судовий збір у сумі 51 грн. 00 коп.

Керуючись  ст.  ст.  156,  162 ЖК України,   ст.   ст.  10,  57-60,  212-215,  224-226 ЦПК України,  суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Заявлені вимоги задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  уродженки м. Києва,  місце роботи та ідентифікаційний номер не відомий,  ОСОБА_2,    ІНФОРМАЦІЯ_2,    уродженки   м. Києва,    місце   роботи   та

 

ідентифікаційний номер не відомий,  що проживають в АДРЕСА_1,  солідарно,  на користь Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Святошинського р-ну м.  Києва (р/р ЖЕО № 811 № 26006300600496,  у Святошинському відділенні ОБ № 8069,  МФО 320218 м.  Києва,  ЗКПО - 24734965) заборгованість по сплаті витрат на утримання будинку та прибудинкової території та плати за комунальні послуги у сумі 1353 грн. 42 коп. і витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі ЗО грн. 00 коп.,  всього 1383 грн. 42 коп.,  а в дохід держави судовий збір у сумі 51 грн. 00 коп.

Заочне рішення може бути переглянуте судом,  що його ухвалив,  за письмовою заявою відповідача поданою протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м.  Києва шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація