Справа № 2-1840 -1\07
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 квітня 2007 року Солом'янський районний суд м. Києва в складі:
головуючого - судді Безименної Н.В.
при секретарі: Архіповій Л.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб з відповідачкою, посилаючись на те, що спільне життя з відповідачкою не склалося, шлюб видався невдалим, тому подальше спільне життя і збереження сім'ї стали неможливими. З березня 2005 року вини не проживають однією сім"єю, не підтримують подружніх стосунків, не ведуть спільне господарство. Суперечок щодо проживання дитини та розподілу майна немає.
У попередньому судовому засіданні позивач підтримав позовні вимоги та просив позов задовольнити.
Відповідачка в попередньому судовому засіданні проти позову не заперечувала.
Відповідно до ст. . 130 ЦПК України суд вважає за можливе ухвалити рішення. Заслухавши пояснення сторін , дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав.
В судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають у шлюбі з 25.08.2004 року , від цього шлюбу мають доньку ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1народження..
Сторони не підтримують шлюбних стосунків з березня 2005 року , спільне господарство не ведуть, проживають окремо.
Суд, на підставі всебічного дослідження матеріалів справи з врахуванням відносин, які склалися між подружжям, дійшов висновку, що сторони не змогли створити міцної сім'ї, тому їх шлюб підлягає розірванню.
З урахуванням наведеного, на підставі ст. ст. 105, 110, 112 Сімейного кодексу України та керуючись ст. ст. 10, 60, 208, 209, 212 -215, 223, 224, 225, 228, 294 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити. Шлюб, зареєстрований 25.08.2004 року у центральному відділі реєстрації шлюбів м. Києва з державним центром розвитку сім'ї*, актовий запис №1754 , між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , розірвати.
При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу, стягнути з позивача державне мито в розмірі 17 грн. в доход держави. Відповідачку від оплати держмита звільнити.
Заяву про апеляційне оскарження рішення сторонами може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений ст. . 294 ЦПК, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.