Судове рішення #1689652
Справа № 2-30/2007 p

Справа № 2-30/2007 p.

ЗАОЧНЕ  РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 травня 2007 року Новопсковський районний суд Луганської області

в складі: головуючого- судді Тарасова Д.С.

при секретарі- Рєпкіній В.В.

з участю позивача ОСОБА_1., представника третьої особи ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Новопсков

позовну заяву ОСОБА_1до начальника відділу освіту та відділу освіти

Новопсковської районної державної адміністрації про зобов'язання проведення поділу класів

на групи при вивченні інформатики у Пісківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1. звернувся до Новопсковського районного суду з позовом до відділу освіти Новопсковської районної державної адміністрації в якому просить зобов'язати відповідача провести поділ класів на групи при вивченні інформатики у Пісківській загальноосвітній школі І-ПІ ступенів.

У судовому засіданні позивач позов підтримав.

Відповідачі про час та місце судового засідання повідомлялися належним чином, про що свідчить розписка про одержання судової повістки, причину неявки суду не повідомив. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.

Третя особа ОСОБА_3, позов, визнала частково, пояснивши, що вона не заперечує проти поділу класів на групи при вивченні інформатики в 10-11 класах, але відділ освіти не дозволяє це зробити, мотивуючи відсутністю коштів на фінансування оплати праці.

Судом встановлено, що ОСОБА_1. працює вчителем фізики та інформатики в Пісківькій загальноосвітній школі І-Ш ступенів.

З наданих матеріалів справи та пояснень сторін, вбачається, що поділ класів на групи в 10-11 класах Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (в яких позивач викладає інформатику) був можливий.

Не погоджуючись з позовними вимогами відповідачи посилались на відсутність коштів на оплату праці вчителя при поділу класів на групи при вивченні інформатики в Пісківській ЗОШ І-Ш ступенів, але доказів відсутності коштів на оплату праці не надали.

У чинність ч.З ст.10 та ч.І ст.60 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини на які вона посилається як підставу своїх вимог чи заперечень.

Відповідно до ч.З ст.14 Закону України "Про загальну середню освіту" порядок поділу класів на групи при вивченні окремих предметів встановлюється Міністерством освіти України за погодженням з Міністерством фінансів України.

Згідно наказу Міністерства освіти науки України від 20 лютого 2002 року №128 "Про затвердження Нормативів наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та Порядку поділу класів на групи при вивченні окремих предметів у загальноосвітніх навчальних закладах (далі Порядок), погодженому з Міністерством фінансів України, при проведенні практичних занять з інформатики з використанням комп'ютерів клас ділиться на 2 групи, але не меньше 8 учнів у групі.

 

Таким чином, позовні вимоги про зобов'язання відповідача провести поділ класів на групи при вивченні інформатики у Пісківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів підлягають задоволенню.

На підставі вищевикладеного і керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 88, 212-215 ЦПК України,

ч.Зст.14 Закону України "Про загальну середню освіту",  наказом Міністерства освіти і

науки України від 20 лютого 2002 року №128, суд

ВИРІШИВ:

Позовну   заяву  ОСОБА_1  до   відділу   освіти   Новопсковської районної державної адміністрації про зобов'язання проведення поділу класів на групи при вивченні інформатики в Пісківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів задовольнити

частково,

Зобов'язати відділ освіти Новопсковської районної державної адміністрації провести поділ класів на групи при вивченні інформатики в Пісківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів в 2006/2007 навчальному році,

Копію заочного рішення надіслати відповідачам не пізніше п'яти днів з дня його проголошення.

Заочне рішення може буте переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене в загальному порядку, встановленому ЦПК України. У цьому разі строк, протягом якого розглядалася заява, не включається до строку на апеляційне оскарження рішення.

Заочне рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на

апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути оскаржено в апеляційному суді Луганської області через Новопсковський районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.

 

  • Номер: 22-ц/786/1825/16
  • Опис: Купко В.В. до Куркової А.В., УЖКГ ВК Кременчуцької міської ради Полтавської області про визнання приватизації квартири недійсною, визнання свідоцтва про право власності недійсним тап визнання права на житлову площу
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-30/2007
  • Суд: Апеляційний суд Полтавської області
  • Суддя: Тарасов Д.С.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.06.2016
  • Дата етапу: 17.06.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація