Судове рішення #1688285
Справа №2-425 /2007р

Справа №2-425 /2007р.

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

6 квітня 2007    року                      Обухівський районний суд Київської області

в складі:

головуючого: Малорода О.І.

при секретарі: Палькевич Н.С.  розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.  Обухів справу за позовом: ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу , -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка звернулась до суду з позовом в якому просить розірвати шлюб.

Позивачка позов підтримала.

Відповідач позов визнав.

Судом встановлено,  що сторони зареєстрували шлюб в 1981 році,  діти дорослі. Сторони не підтримують сімейні стосунки на розірвання шлюбу наполягають.

Указані обставини встановлено з пояснень,  матеріалів справи.

Суд вважає,  що сім'я розпалась остаточно і шлюб необхідно розірвати.

Суд вважає за можливе витрати по розірванню шлюбу покласти на відповідача.

Керуючись  ст. 213 - 215 ЦПК України,   ст.  110,  112 СК України суд , -

 

ВИРІШИВ:

 

Позов задовільнити.

Шлюб. ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 22 серпня 1981 року Шахівською сільською радою Кримського району Орловської області Росія актовий запис № 24 - розірвати.

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 на користь держави 17 грн. державного мита,  ОСОБА_1 - від сплати витрат звільнити.

Строк подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду десять днів з дня проголошення рішення.

Строк подачі апеляційної скарги на рішення суду до апеляційного суду Київської області через Обухівський районний суд двадцять днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація