Судове рішення #1686774540

САДГІРСЬКИЙ  РАЙОННИЙ  СУД  МІСТА  ЧЕРНІВЦІ

    Справа  № 726/584/14-к

Провадження  №1-кп/726/45/14

Категорія 18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

15.10.2014                                                                               м. Чернівці                

Колегія суддів Садгірського районного суду м. Чернівці у складі:  

головуючого судді                       ОСОБА_1 ,  

                   суддів:                       ОСОБА_2  

                                                      ОСОБА_3 ,   

при секретарі ОСОБА_4 ,

за участю прокурора ОСОБА_5 ,

захисника – адвоката ОСОБА_6 ,

представникапотерпілих ОСОБА_7 ,  

розглянувши у відкритому судовому засіданні у дистанційному режимі відеоконференції між Садгірським районним судом м. Чернівці та Чортківським СІЗО ВДПТСУ в Тернопільській області, кримінальне провадження внесене в ЄРДР за № 12013270030000626, з обвинувальним актом з додатками, старшого слідчого СУ УМВС України в Чернівецькій області ОСОБА_8 , затверджений старшим прокурором прокуратури Чернівецької області ОСОБА_9 по обвинуваченню ОСОБА_10 у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст. ст. 185 ч.3, 185 ч.5 КК України, -

ВСТАНОВИЛА :

В провадженні Садгірського районного суду м. Чернівці знаходиться кримінальна провадження по обвинуваченню ОСОБА_10 у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.185 ч.3, 185 ч.5 КК України.

Судове засідання проводиться в дистанційному режимі відеоконференції між Садгірським районним судом м. Чернівці та Чортківським СІЗО ВДПТСУ в Тернопільській області, оскільки обвинувачений утримується під вартою та перебуває в СІЗО.

Судові засідання, по вказаному вище провадженню, неодноразово відкладалися у зв`язку з не налагодженням або поганим відеоконференц зв`язком.

Заслухавши думку прокурора, захисника – адвоката, які вважають, що обвинуваченого слід етапу вати до Чернівецького СІЗО для недопущення порушення строків розгляду справи, дослідивши матеріали справи, колегія суддів встановила.

Обвинувачений ОСОБА_10 утримується під вартою та перебуває в Чортківському СІЗО ВДПТСУ в Тернопільській області

Обвинувальний акт з відповідними додатками надійшов до суду 04.04.2014 року.

Також встановлено, що судові засідання по вказаному вище провадженню, неодноразово відкладалися у зв`язку з не налагодженням або поганим відеоконференц зв`язком.

Судовий розгляд, відповідно до ч.1 ст. 318 КПК України має бути проведений і завершений протягом розумного строку.

Згідно вимог ч.1 ст. 322 КПК України судовий розгляд відбувається безперервно, крім часу, призначеного для відпочинку.

Враховуючи наведене, а також з метою недопущення порушення строків та безперервності судового розгляду, колегія суддів вважає, що обвинуваченого слід етапувати до Чернівецького СІЗО, з подальшим його конвоювання до Садгірського районного суду м. Чернівці для продовження розгляду кримінального провадження.

Керуючись ст. 318, 322, 369-372 КПК України колегія суддів, -   

УХВАЛИЛА :

Етапувати обвинуваченого ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , із Чортківського СІЗО УДПТСУ в Тернопільській області до Чернівецького СІЗО УДПтСУ в Чернівецькій області.

Після прибуття обвинуваченого до Чернівецького СІЗО УДПтСУ в Чернівецькій області, повідомити про це Садгірський районний суд м. Чернівці.

Справа черговий раз призначена до розгялду на 28.10.2014 року о 12:30 год.

Копії ухвали направити Чортківському СІЗО УДПТСУ в Тернопільській області та Чернівецькому СІЗО УДПтСУ в Чернівецькій області для виконання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддяОСОБА_1

                                       Суддя                                                   ОСОБА_2    

                                 Суддя                                                   ОСОБА_3   

 


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація