П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
15.07.2011 рокуСправа №3-4230/11
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Герчаківська О.Я., розглянувши матеріали, які надійшли від Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 (зареєстрований: АДРЕСА_2), українця, громадянина України, з середньою технічною освітою, одруженого, на утриманні одна неповнолітня дитина, інваліда 2-ї групи, непрацюючого,
за ч.1 ст.44 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
Тернопільським РВ УМВС України в Тернопільській області направлено в суд матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ознаками ч.1 ст.44 КУпАП.
06.05.2011 року за лісосмугою неподалік ресторану «Братіслава», у ОСОБА_1 вилучено одноразовий шприц ємкістю 10 мл., частково наповнений рідиною коричневого кольору, яка згідно висновку спеціаліста №2-165/11 від 08.05.2011 року є особливо небезпечним наркотичним засобом – опієм ацетильованим, а також було виявлено та вилучено паперовий згорток в якому знаходилась речовина темно-зеленого кольору, яка згідно висновку експерта №2-826/11 від 10.06.2011 року є особливо-небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено –канабісом (марихуаною).
У судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні правопорушення визнав повністю, підтвердивши факт, зафіксований у протоколі. У вчиненому він щиро розкаявся.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні інкримінованого правопорушення доводиться матеріалами справи, дослідженими в судовому засіданні, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення ТЕ №076427 від 10.06.2011 року, постановою про відмову у порушенні кримінальної справи від 22.06.2011 року, рапортом о/у БНОН Тернопільського РВ УМВС України в Тернопільській області ст. лейтенанта міліції М.Я. Димида від 06.05.2011 року, протоколом огляду місця події від 06.05.2011 року, висновком експерта № 2-826/11 від 10.06.2011 року, поясненнями ОСОБА_1 від 08.05.2011 року.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.44 КУпАП, тобто –незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту, а тому його слід притягнути до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення.
Обираючи вид адміністративного стягнення, приймаю до уваги характер вчиненого правопорушення, особу винного, те, що він визнав вину та щиро розкаявся у вчиненому, та приходжу до переконання, що на нього слід накласти стягнення у виді штрафу.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 173, 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.44 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 340 (триста сорок) грн., зі стягненням в доход держави.
Медичний шприц ємкістю 10 мл., частково наповнений рідиною коричневого кольору –особливо небезпечним наркотичним засобом - ацетильованим опієм та паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження темно-зеленого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом –канабісом (марихуаною), знищити, після набрання постановою законної сили.
Постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд.
Суддя Тернопільського
міськрайонного суду: І.М.Свачій