Судове рішення #1686108
справа № 5-4/2008р

 

справа № 5-4/2008р.

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 лютого   2008 року. Кіровоградський районний суд  Кіровоградської області в складі: головуючого судді Гончара В.М.,

при секретарі Попруженко Л.М.,

за участю прокурора  Ворони І.В.,

розглянувши  в відкритому судовому засіданні в місті Кіровограді справу  за поданням Кіровоградського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державного департаменту України з питань виконання покарань  в Кіровоградській області про умовно-дострокове звільнення від призначеного покарання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с. Оситняжка Кіровоградського району Кіровоградської області, українця, громадянина України,  освіта середня-спеціальна, працюючого бригадиром тракторної бригади ЗАСТ “Надія”, мешканця м. Кіровоград, АДРЕСА_1, судимого вироком Кіровоградського районного суду Кіровоградської області від 22.05.2007 року за ч.2 ст. 271 КК України до 1 року виправних робіт за місцем роботи з утриманням 10% заробітку на користь держави, без позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

ВСТАНОВИВ:

            Вироком  Кіровоградського районного суду Кіровоградської області  від  22.05.2007 року  ОСОБА_1 засуджений за ч.2 ст. 271 КК України до 1 року виправних робіт за місцем роботи з утриманням 10% заробітку на користь держави без позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю.

            Орган кримінально-виконавчої інспекції звернувся до суду з поданням про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання засудженого ОСОБА_1, який став на шлях виправлення і відбув більш як половину призначеного вироком строку покарання. 

            Заслухавши представника органу, що відає відбуванням покарання, засудженого, прокурора, який підтримав подання, дослідивши матеріали особової справи, суд вважає, що  подання підлягає задоволенню.

            Судом встановлено, що засуджений за час відбування покарання працюючи бригадиром тракторної бригади ЗАСТ “Надія”   в с.  В.Северинка Кіровоградського району і області, зарекомендував себе з позитивної сторони, сумлінно виконує свої трудові обов”язки, трудових порушень не допускав, характеризується позитивно. Порушень умов та порядку відбування покарання не допустив. ОСОБА_1 на день розгляду подання фактично відбув 8 місяців і 9 днів, що становить  більшу половину строку покарання призначеного судом за вчинення  необережного тяжкого злочину. Невідбута частина покарання становить 3 місяці 21 день.

            На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що  ОСОБА_1, який відбув понад половину строку покарання і своєю сумлінною поведінкою і ставленням до праці довів своє виправлення, а тому підлягає умовно-достроковому звільненню від покарання.  

            Керуючись ст. 81 КК України, ст.  407 КПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

            Подання Кіровоградського РП КВІ УДДУ ПВП України в Кіровоградській області задовольнити.

            ОСОБА_1 звільнити від покарання, призначеного вироком Кіровоградського районного суду Кіровоградської області від 22.05.2007 року умовно-достроково на невідбутий строк 3 місяці 21 день.

            На постанову суду протягом семи діб з дня її оголошення прокурор і засуджений вправі подати апеляцію до апеляційного суду.

 

Суддя                                                                                   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація