Судове рішення #16752277


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

____________________________________


УХВАЛА

18.07.11                                                                                 Справа № 17/85н/2011

Суддя Фонова О.С., розглянувши матеріали справи за позовом  

Приватного підприємства «Шанс», м. Луганськ

до Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об'єднання»в особі Луганської філії ТОВ «Луганське енергетичне об'єднання», м. Луганськ

про визнання протиправним та припинення дії протоколу засідання комісії

в присутності представників сторін:

від позивача –не прибув;

від відповідача –ОСОБА_1, довіреність № 465 від 06.04.2011.

в с т а н о в и в:

Суть спору: позивачем заявлено вимогу:

- рішення комісії Луганських міських електричних мереж Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське енергетичне об'єднання»з розгляду акту №601840 від 30.11.2010 про порушення Приватним підприємством «Шанс»«Правил користування електричною енергією», оформлене протоколом №174 від 28.04.2011, в частині нарахування вартості електричної енергії, не облікованої внаслідок порушення у розмірі 79098,29 грн. разом з ПДВ визнати недійсним та протиправним (згідно заяви позивача про уточнення позовних вимог від 04.07.2011).

Позивач 15.07.2011 здав до канцелярії суду клопотання від 15.07.2011  про відкладення розгляду справи №17/85н/2011 на іншу дату, у зв‘язку із перебуванням у відрядженні директора ПП «Шанс»у м. Дніпропетровськ.

Вищезазначене клопотання позивача про відкладення розгляду справи №17/85н/2011 на іншу дату, судом задовольняється.

Представник відповідача у судовому засіданні 18.07.2011 надав суду відзив на позовну заяву №б/н від 18.07.2011, та просить суд відмовити позивачу у задоволенні позовних вимог, з підстав вказаних у відзиві.

Зважаючи на клопотання позивача про відкладення розгляду справи на іншу дату, невиконання відповідачем вимог ухвали суду від 04.07.2011, ненадання всіх витребуваних судом документів, розглянути спір по суті в даному судовому засіданні не має можливості, тому розгляд справи слід відкласти.

Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в :

1. Розгляд справи відкласти на 28.07.2011, 15 год. 00 хв.

2. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду в кімнаті №330.

3. Зобов’язати:  

          позивача - надати:  при наявності докази листування з відповідачем з предмету спору;

          відповідача - надати: при наявності докази листування з позивачем з предмету спору; надати відомості щодо потужності струмоприймачів позивача, що визначена в договорі та вказати джерело отримання даних щодо розміру такої потужності, яка зазначена в акті №601840 від 30.11.2010 та протоколі №174 від 28.04.2011;  визначити за якою формулою «Методики визначення обсягу та вартості електричної енергії, необлікованої внаслідок порушення споживачами правил користування електричною енергією», затвердженої Постановою №562 Національної комісії регулювання електроенергетики України від 14.05.2006, здійснювався розрахунок вартості необлікованої електроенергії.

Відповідно до п. 5 ст. 83 ГПК України за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, у т.ч. ненадання витребуваних судом документів, зі  сторін може бути стягнено штраф у розмірі до 1700 грн.      

   

Суддя                                                                                О.С. Фонова

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація