Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #16742356

                                                                                 

     Справа № 3-в-24/11

                                                                  П О С Т А Н О В А

                                                               іменем України

31.05.2011 року                                                                                                    м. Житомир

Суддя Богунського районного суду м. Житомира Комнацький О.В., розглянувши подання начальника Житомирського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Богунського районного підрозділу УДДУ ПВП в Житомирській області про заміну громадських робіт адміністративним арештом громадянину України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцю м. Ковель Волинської області, зареєстрованого за адресою : АДРЕСА_1, проживаючого за адресою : АДРЕСА_2, працюючого комірником ТОВ «Нейл», одруженого, групи інвалідності не має, до адміністративної відповідальності притягується вперше,-

ВСТАНОВИВ:

          Постановою Богунського районного суду м. Житомира від 03.02.2011 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, так як він 27.11.2010 року о 08 год. 20 хв. у м. Житомирі по вул. Селецька, керував автомобілем марки ЗИЛ 431410 номерний знак НОМЕР_1, у стані алкогольного сп’яніння, чим порушив п. 2.9 (а) Правил дорожнього руху України та на нього накладено адміністративне стягнення у виді громадських робіт строком 40 годин.   

05.05.2011 року начальник Житомирського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Богунського районного підрозділу УДДУ ПВП в Житомирській області звернувся до суду з поданням про заміну ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді громадських робіт адміністративним арештом, так як він не з’явився до Богунського РВ УМВС України в Житомирській області для відбування громадських робіт без поважних причин.

У судовому засіданні ОСОБА_1 пояснив, що дійсно не відпрацював громадські роботи, тому що влаштувався на нову роботу. Щиро розкаявся, просив не замінювати громадські роботи адміністративним арештом, обіцяв відпрацювати громадські роботи.

          Суд, заслухавши пояснення ОСОБА_1, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про відмову у задоволенні подання начальника Житомирського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Богунського районного підрозділу УДДУ ПВП в Житомирській області про заміну громадських робіт адміністративним арештом, так як причина неявки особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, для відбування громадських робіт є поважною.

          Керуючись ст.ст. 283, 284, 321-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд -

                                                            

ПОСТАНОВИВ:

У задоволенні подання начальника Житомирського міського відділу кримінально-виконавчої інспекції Богунського районного підрозділу УДДУ ПВП в Житомирській області про заміну ОСОБА_1 громадських робіт адміністративним арештом – відмовити.

          Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира протягом 10 діб з моменту її винесення.

          

          Суддя:                                                                                                           О.В. Комнацький