Справа №3-1163/2007 p.
ПОСТАНОВА
Іменем України
06 липня 2007 року суддя Нижньосірогозького районного суду Херсонської області, В.М. Панкєєв, розглянувши адміністративну справу, яка надійшла з Горностаївського РВ УМВС України в Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканця АДРЕСА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_4, ІНФОРМАЦІЯ_5, освіта -ІНФОРМАЦІЯ_6, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, за вчинення правопорушення передбаченого ст. 122 ч. 2 КпАП України
ВСТАНОВИВ:
07.06.2007 року близько 12.40 години гр. ОСОБА_1 в ІНФОРМАЦІЯ_7 керуючи автомобілем ВАЗ 21063 державний номерний знак НОМЕР_1 не виконав вимоги дорожнього знаку 3.1 „Рух заборонено", чим порушив пункт 33.3.1 ПДР України, тим самим вчинив адміністративне правопорушення передбаченого ст. 122 ч. 2 КпАП України.
В судовому засіданні під час розгляду адміністративної справи гр. ОСОБА_1 свою вину визнав, підтвердивши викладені у протоколі обставини правопорушення, пояснивши, що через неуважність не помітив знак „Рух заборонено", у вчиненому розкаявся.
Вислухавши пояснення правопорушника, дослідивши матеріали адміністративної справи, суддя дійшов висновку, що гр. ОСОБА_1 підлягає адміністративній відповідальності у межах санкції статті 122 ч. 2 КпАП України.
Виходячи з викладеного, враховуючи обставини вчинення правопорушення, дані про особу правопорушника, його вік, стан здоров"я, обставини, що пом'якшують відповідальність правопорушника - його щире каяття, притягнення до адміністративної відповідальності - вперше, відсутність обтяжуючих відповідальність правопорушника обставин та керуючись ст. ст. 3З, 122 ч. 2, 221, КпАП України суддя
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого 122 ч. 2 КпАП України, піддавши адміністративному стягненню у вигляді попередження.
Копію постанови вручити правопорушнику ОСОБА_1.
постанова набирає чинності з 06 липня 20007 року.
постанова може бути пред"явлена до примусового виконання протягом трьох місяців з дня видачі.