Справа №2-а-60/07
Постанова
Іменем України
6 червня 2007 року. Охтирський міськрайонний суд Сумської області в складі:
головуючого судді Білера П.П.
при секретарі Хмарській К.Ф.
з участю представника позивача Зінченка І.А.
відповідача ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Охтирка цивільну справу за адміністративним позовом начальника Охтирського МРВ УМВС України в Сумській області до громадянина Республіки Азейбаржан ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, про примусове видворення за межі України, суд
встановив:
Позивач просить суд винести постанову про примусове видворення за межі України громадянина Республіки Азейбаржан ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, із забороною йому в'їзду в Україну терміном 5 років, мотивуючи свої вимоги тим, що громадянин Республіки Азейбаржан ОСОБА_1 прибув на територію України 4 червня 2005 року через КПП В.Писарівка , де отримав імміграційну картку та відмітку в паспорті , що давало право останньому проживати на території України терміном до трьох місяців . Прибувши до м. Охтирка відповідач став проживати за різними адресами , але в серпні 2005 року термін дії міграційної картки закінчився . Відповідач для продовження терміну перебування на території України до Охтирського МРВ УМВС України в Сумській області, генерального консульства Республіки Азейбаржан в Україні не звертався та територію України не залишив . Так як відповідач не має правових підстав для перебування на території України , тому позивач просить суд винести постанову про примусове видворення за межі України громадянина Республіки Азейбаржан ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, із забороною в"їзду до України строком на п"ять років , а також просить суд звільнити від сплати судового збору .
В судовому засіданні представник Охтирського МРВ УМВС України в Сумській області Зінченко І.А. заявлені позовні вимоги підтримав у повному обсязі з зазначених вище підстав.
Відповідач позовні вимоги визнав повністю і пояснив , що він дійсно проживає на території України без відповідних на те підстав і неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземцями в Україні.
Заслухавши осіб , які беруть участь у розгляді справи , суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Відповідно до постанови №3-189 про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина Республіки Азейбаржан ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності 9 січня 2007 року по ст. 203 ч.1 КУпАП за порушення правил перебування іноземцями в Україні.
Копією паспорту відповідача засвідчується , що останній є громадянином Республіки Азейбаржан .
Судом встановлено, що відносно громадянина Республіки Азейбаржан ОСОБА_1 інспектором ВГІРФО Охтирського МРВ УМВС України в Сумській області 10 січня 2007 року та 28 лютого 2007 року було прийнято рішення про його добровільне видворення .
Згідно ст. 32 ч. 1 Закону України „Про правовий статус іноземців та осіб без
громадянства", орган внутрішніх справ може затримати і примусово видворити з України іноземця або особу без громадянства тільки на підставі постанови адміністративного суду. Така постанова приймається судом за зверненням органу внутрішніх справ, якщо іноземець або особа без громадянства ухиляються від виїзду після прийняття рішення про видворення .
Враховуючи вищевикладене, той факт, що ОСОБА_1 певного місця проживання на території України, близьких та рідних не має, підстав для подальшого перебування в державі не має, а також перебував на території України безпідставно, вчинивши порушення законодавства України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, суд вважає необхідним примусово видворити відповідача за межі України.
Суд вважає необхідним за порушення діючого законодавства заборонити Джанієву Р. в'їзд на територію України терміном на 5 років.
На підставі вищеозначеного та керуючись ст. ст. 11, 161-163 КАС України, ст. 32 Закону України „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" від 4.02.1994 року в редакції від 18.11.2003 року, постановою Кабінету Міністрів України № 1074 від 29.12.1995 року „Про правила в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну, їх виїзду з України та транзитного проїзду через її територію" в редакції постанови КМУ № 1161 від 25.07.2003 року, -
постановив:
Позовну заяву начальника Охтирського МРВ УМВС України в Сумській області до громадянина Республіки Азейбаржан ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, про примусове видворення за межі України громадянина - задовольнити повністю.
Примусово видворити за межі України громадянина Республіки Азейбаржан ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, заборонивши йому в'їзд до України строком на п'ять років.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення постанови суду, а апеляційна скарга на постанову суду - протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження постанови суду до апеляційного суду Сумської області через Охтирський міськрайонний суд.
- Номер: 876/1196/16
- Опис: про стягнення грошової компенсації
- Тип справи: Адміністративна апеляційна скарга
- Номер справи: 2-а-60/2007
- Суд: Львівський апеляційний адміністративний суд
- Суддя: Білер П.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.02.2016
- Дата етапу: 15.02.2016