Судове рішення #1670103
Справа №2-0-88/07

Справа №2-0-88/07

Рішення

 іменем  України

 

29 травня 2007 року Охтирський міськрайонний'суд Сумської області в складі:

головуючого -судді                                                                   Верес М. Ф.

при секретарі                                                    Хмарській К.Ф.

з участю заявника                                                                      ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Охтирка цивільну справу за заявою ОСОБА_1,  заінтересована особа Управління Пенсійного фонду України в м.  Охтирка про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,

 

встановив:

 

Заявник звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,  мотивуючи свої вимоги тим,  що при працевлаштуванні на роботу до заготівельної контори Новоушицької Райспоживспілки на неї була оформлена трудова книжка від 19.10.1969 року на ім'я ОСОБА_2. 25.05.1974 року вона уклала шлюб з ОСОБА_3.  та змінила прізвище з ОСОБА_2 на ОСОБА_3. На підставі свідоцтва про шлюб в трудовій книжці було зроблено запис про зміну прізвища,  але в графі „прізвище" її прізвище ОСОБА_2 заклеїли папером і вказали ОСОБА_3. Встановлення факту належності даного правовстановлюючого документу заявниці необхідно для оформлення пенсії в зв'язку з досягненням пенсійного віку. Тому заявниця просить суд винести рішення,  яким встановити факт,  що трудова книжка від 19.10.1969 року,  що містить виправлення (заклеювання) в дійсності належить заявниці - ОСОБА_1.

В судовому засіданні заявниця заявлені вимоги підтримала повністю і суду пояснила,  що при працевлаштуванні на роботу до заготівельної контори Новоушицької Райспоживспілки на неї була оформлена трудова книжка від 19.10.1969 року на ім'я ОСОБА_2. 25.05.1974 року вона уклала шлюб з ОСОБА_3.  та змінила прізвище з ОСОБА_2 на ОСОБА_3. На підставі свідоцтва про шлюб в трудовій книжці було зроблено запис про зміну прізвища,  але в графі „прізвище" її прізвище ОСОБА_2 заклеїли папером і вказали ОСОБА_3. Тому вона просить суд винести рішення,  яким встановити факт,  що трудова книжка від 19.10.1969 року,  що містить виправлення (заклеювання) в дійсності належить їй - ОСОБА_1.

Представник Управління Пенсійного фонду України в м.  Охтирка до початку судового засідання надав суду письмову заяву,  в якій не заперечує проти встановлення факту належності правовстановлюючого документу ОСОБА_1.,  справу просить розглядати без участі представника Управління Пенсійного фонду України в м.  Охтирка.

Суд,  проаналізував матеріали справи,  вислухавши пояснення заявника,  дослідивши письмові докази ,  вважає що заява обґрунтована і підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено,  що заявниця має трудову книжку від 19.10.1969 року,  де в графі „прізвище" її дівоче прізвище ОСОБА_2 замість закреслення заклеєно папером і вказано ОСОБА_3. Згідно паспорту НОМЕР_1 виданого Охтирським МРВ УМВС України в Сумській області від 23.10.1998 року в графі „Прізвище" прізвище заявниці вказано ОСОБА_3. Згідно свідоцтва про народження заявниці - ОСОБА_1народилася ІНФОРМАЦІЯ_1. Даний факт також підтверджується свідоцтвом про шлюб,  де в графі „прізвище особи яка укладає шлюб" вказано ОСОБА_2 ,  якій після укладення шлюбу присвоєне прізвище ОСОБА_3.

На підставі  ст.  256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі,  прізвище,  ім'я,  по-батькові якої,  що зазначені в документі не збігаються з прізвищем,  ім'ям,  по-батькові цієї особи,  зазначеним у паспорті.

Суд вважає,  що дійсно такий факт необхідно встановити,  оскільки ,  він має юридичні наслідки.

На підставі вищеозначеного,  керуючись  ст.   ст.  10,  60,  212-215,  256 ЦПК України,  суд

 

ВИРІШИВ:

 

Вимоги заявниці задовольнити повністю.

Встановити факт,  що трудова книжка від 19 жовтня 1969 року,  що містить виправлення (заклеювання) в дійсності належить заявниці - ОСОБА_1.

Заяву про апеляційне оскарження рішення Охтирського міськрайонного суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення ,  а апеляційна скарга на рішення Охтирського міськрайонного суду може бути подана протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження,  якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація