Справа № 3-297/2011 р.
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
11 липня 2011 року м.Яремче
Суддя Яремчанського міського суду Івано-Франківської області Гребик Л.В., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла від Яремчанського МВ УМВС України в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, за ст.1732 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
в с т а н о в и в:
19.06.2011 року близько 20 год. 00 хв. по місцю свого проживання в АДРЕСА_1 ОСОБА_1 вчинив насильство в сім»ї, зокрема, затіяв конфлікт з матір»ю ОСОБА_2, під час якого ображав її нецензурними словами, внаслідок чого була завдана шкода психічному здоров»ю потерпілої.
Вказаними діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення, передбачене ст.1732 ч.1 КУпАП.
Свою вину у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.1732 ч.1 КУпАП, ОСОБА_1 визнав та пояснив, що дійсно 19.06.2011 року між ним та матір»ю ОСОБА_2 мав місце конфлікт , в ході якого він ображав її нецензурними словами .
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.1732 ч.1 КУпАП, також стверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення від 20.06.2011 року; рапортом інспектора РНГФ Яремчанського МВ УМВС України від 20.06.2011 року; постановою інспектора РНГФ Яремчанського МВ УМВС України про відмову в порушенні кримінальної справи відносно ОСОБА_1 за ст. 129 КК України, затвердженою 23.06.2011 року начальником Яремчанського МВ УМВС України в Івано-Франківській області; протоколом усної заяви (повідомлення) про злочин, зареєстрованої в журналі реєстрації заяв і повідомлень про злочини Яремчанського МВ УМВС; письмовими поясненнями ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_1 від 20.06.2011 року .
Дослідивши матеріали справи, суддя приходить до висновку про те, що в діях ОСОБА_1 містяться ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 1732 ч . 1 КУпАП, внаслідок чого він підлягає адміністративному стягненню.
При обранні ОСОБА_1 виду адміністративного стягнення, суддею враховується обставини, визначені ст.ст.34, 35 КУпАП, особа правопорушника та обставини вчинення ним правопорушення.
Керуючись ст.ст.221, 283, 284 КУпАП, -
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.1732 ч.1 КУпАП і накласти на нього стягнення у виді штрафу в сумі 51 грн.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Івано-Франківської області через Яремчанський міський суд
Постанова підлягає зверненню до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.
Суддя:Л. В. Гребик
- Номер: +
- Опис: Порушення порядку ведення господарської діяльності
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-297/2011
- Суд: Радомишльський районний суд Житомирської області
- Суддя: Гребик Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 16.03.2011
- Дата етапу: 06.05.2011