Судове рішення #166270
2/34-2А

       ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81

_________________________________________________________________________________________________________

            

                  

11.09.06                                                                                           Справа  № 2/34-2А

УХВАЛА


Суддя Львівського апеляційного господарського суду

Орищин Г.В. –доповідач у справі,

отримавши апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю хімічно-косметичного центру «Прімотом», с.Льотниче Володимир-Волинського р-ну (далі –ТзОВ ХКЦ) б/н від 14.06.2006 р.

на постанову господарського суду Волинської області від 23.05.2006 року

у справі № 2/34-2А

за позовом ТзОВ ХКЦ «Прімотом», с.Льотниче Володимир-Волинського р-ну

до відповідача Володимир-Волинської ОДПІ

про скасування рішень Володимир-Волинської ОДПІ,           


встановивши відповідність її вимогам ст.187 КАС України, з”ясував наступне:


Апеляційна скарга подана на постанову господарського суду Волинської області від 23.05.2006 року у справі № 2/34-2А, якою відмовлено в позові товариству з обмеженою відповідальністю хімічно-косметичному центру «Прімотом», с.Льотниче Володимир-Волинського р-ну (далі –ТзОВ ХКЦ) про скасування рішень Володимир-Волинської ОДПІ від 11.10.2005 р.

№ 0000172302/0 про застосування штрафної санкції за несвоєчасне поступлення товару по імпорту в розмірі 5397,31 грн. та від 13.02.2006 р.

№ 0000022302/0 в частині застосування пені в розмірі 1095,11 грн.; в частині позовних вимог 289 грн. штрафної санкції за несвоєчасну подачу декларації про валютні цінності по рішенні Володимир-Волинської ОДПІ від 13.02.2006 р. № 0000022302/0 –провадження у справі закрито.

Учасниками адміністративного процесу є позивач – ТзОВ ХКЦ «Прімотом» та відповідач - Володимир-Волинська ОДПІ.

Позивач подав апеляційну скаргу на згадану постанову господарського суду, оскільки, на думку скаржника, господарським судом не дано належної оцінки поданим позивачем документам, які підтверджують факт форс - мажорних обставин і  пояснюють причину несвоєчасного повернення коштів в іноземній валюті з-за кордону. Скаржник вважає, що податковим органом безпідставно застосовано до позивача штрафні санкції, не вникаючи в причини та умови неповернення платником податків валютних коштів в Україну, і.т.і.

Враховуючи те, що в апеляційній скарзі не наведено міркувань щодо розгляду справи в порядку письмового провадження, скаржнику необхідно надати суду пропозиції з приводу даного питання.

Окрім того, суд вважає за необхідне зобов’язати відповідача подати заперечення на апеляційну скаргу у відповідності до вимог ст.191 КАС України, зокрема, висловити свої міркування щодо розгляду справи в порядку письмового провадження.

Керуючись, ст.ст.165,189,190 п.п.6,7 р.VІІ Кодексу адміністративного

судочинства України,  -




суддя  У Х В А Л И В :


1.          Відкрити апеляційне провадження у справі № 2/34-2А за апеляційною

скаргою ТзОВ ХКЦ «Прімотом», с.Льотниче Володимир-Волинського р-ну б/н від 14.06.2006 р.

2.          Відповідачу –до 31.10.2006 року подати суду заперечення на апеляційну

скаргу.

3.  Сторонам - повідомити суд про участь представників в судовому засіданні.

4.          Направити дану ухвалу сторонам у справі; копію апеляційної скарги

направити відповідачу.

5.  Ухвала оскарженню не підлягає.


Суд апеляційної інстанції інформує учасників адміністративного

процесу про їх права і обов»язки, встановлені ст.ст. 49, 51 КАС України:

знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові

рішення, які ухвалюються у справі та стосуються іхніх інтересів; знайомитися з матеріалами справи; заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; знайомитись з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них; робити з матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; а також сторони можуть змінити підставу або предмет позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду; визнати адміністративний позов повністю або частково; досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу; користуватись іншими процесуальними правами, наданими КАС України.



Суддя-доповідач                                                             Г.В. Орищин


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація