Справа №2-1624/2007
УХВАЛА
відкриття провадження у справі
16 липня 2007 року суддя Лозівського міськрайонного суду Харківської області Горчакова О.1., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
встановив:
Позивачка звернулась до суду 12 липня 2007 року з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, зареєстрованого 10 грудня 2005 року, Бунаківською сільською радою Лозівського району Харківської області, актовий запис № 01, посилаючись на те, що шлюбні відносини між ними перервались ще у лютому 2007 року, оскільки відповідач зловживає спиртними напоями, постійно влаштовує сварки, наносить позивачці образи по незначним мотивам. Від зазначеного шлюбу неповнолітніх дітей немає. Сумісно нажитого майна також немає, проте відповідач не бажає з'являтися до відділу РАЦС для оформлення розлучення. Позивачка зазначає, що шлюбні відносини не можна відновити враховуючи вищезазначене.
В зв'язку з викладеним позивачка звернулась до суду і просить розірвати їх з відповідачем шлюб.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 11,122 ЦПК України, -
ухвалив:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу.
Призначити попереднє судове засідання на 26 липня 2007 року на 09 годину 30 хвилин в залі Лозівського міськрайонного суду Харківської області.
Направити відповідачу копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів та запропонувати подати у строк до 26 липня 2007 року письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Копію ухвали направити сторонам у справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.