Судове рішення #1657850
Копія:

Копія:                                                                                                      Справа № 9-90/07р.

ПОСТАНОВА

6 червня 2007 року                                                                                              м. Глухів

Глухівський міськрайсуд в особі судді Чабак І.О. при секретарі Чилікіної А.М.  з участю прокурора Підлубного К.В. розглянувши в відкритому судовому засіданні подання старшого слідчого Глухівського МРВ УМВС Тарасюка В.П. про продовження строку тримання під вартою:

ОСОБА_1,  ІНФОРМАЦІЯ_1н.,  гр.-на України,  уродженця м.  Глухів,  не одруженого,  не працюючого,  мешканця АДРЕСА_1

 

ВСТАНОВИВ:

 

За поданням та матеріалами кримінальної справи ОСОБА_1. обвинувачується в тому,  що 9 квітня 2007 року в денний час в с Червоне Глухівського району знаходячись в стані алкогольного сп'яніння,  завдав ударів по голові ОСОБА_2,  1950 р.н.,  якому того ж дня завдали удари інші особи,  та який того ж дня від отриманих тілесних пошкоджень помер.

10 квітня 2007 року ОСОБА_1. в порядку  ст. .П5 КПК України був затриманий за підозрою в скоєнні злочину,  передбаченого  ст. . 121 ч.2 КК України.

13 квітня 2007 року постановою Глухівського міськрайсуду відносно ОСОБА_1 мірою запобіжного заходу було обрано, - утримання під вартою.

19 квітня 2007 року ОСОБА_1. було пред'явлено обвинувачення за  ст. .121 ч.2 КК України.

За змістом погодженого з Глухівським міжрайонним прокурором подання  ст.  слідчого Глухівського МРВ УМВС Тарасюка В.П.3акінчити розслідування кримінальної справи,  порушеної за фактом завдання ОСОБА_2 тілесних ушкоджень,  які спричинили його смерть,  неможливо,  оскільки для всебічного,  повного і об'єктивного з'ясування всіх обставин справи в частині доведеності вини ОСОБА_1. у вчиненні злочину,  в якому він обвинувачується,  необхідно виконати значний перелік слідчих дій,  спрямованих на встановлення істини по справі,  в тому числі проведення комплексної судово-медичної експертизи,  тоді як з обставинами справи відсутні підстави для зміни обраного відносно ОСОБА_1. запобіжного заходу тримання під вартою.

Враховуючи обставини справи,  тяжкість злочину,  у вчиненні якого ОСОБА_1. обвинувачується,  та даних про особу обвинуваченого,  та керуючись  ст.   ст.  148-150, 155, 156,  1653 КПК України,

 

ПОСТАНОВИВ:

 

Строк утримання під вартою у слідчому ізоляторі Сумської області обвинуваченого ОСОБА_1 продовжити до чотирьох місяців.

Постанова  суду  може  бути  оскаржена  протягом  трьох  діб  з  дня  її винесення безпосередньо до Апеляційного суду Сумської області.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація