Судове рішення #1643784
Справа №2-3120-07

Справа №2-3120-07

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

13.07.2007 р.

Кіровський районний суд міста Кіровограда в складі: головуючого       - Завгороднього Є.В. при секретарі      - Болокан Т.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кіровограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Підприємства «Обласний центр трудової та соціальної реабілітації інвалідів України про стяггнення розрахункових сум, моральної шкоди ,  суд -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач просить стягнути з відповідача заборгованість по заробітній платі в розмірі 1451грн 58 коп в тому числі і компенсацію за її затримку за 48 місяців,  моральну шкоду. В суді позовні вимоги підтримав.

Представник відповідача не з»явився ,  причини не повідомив ,  був інформований . Суд визнав його неявку неповажною ,  за згодою позивача постановив заочне рішення ,  згідно  ст.  224 ЦПК України 3»ясовані наступні факти та відповідні їм правовідносини : Позивач працює на підприємстві-відповідачі.

По довідці № 9 від 05.06.2007 року виданої відповідачем , зміст якої сторонами під сумнів не ставився ,  заборгованість перед позивачем в період з грудня 2006 року по травень 2007 року станом на 05.06.2007 р складає 1451грн 58 коп./ а.с.  2/.

В порушення  ст.  115 КЗПП України ,  з вини відповідача за спірний період несвоєчасно проводено виплату заробітної плати,  тому суд стягує з відповідача на користь позивача борг по зарплаті ,  компенсацію за несвоєчасно виплачену заробітну плату.

Вимоги позивача про стягнення моральної шкоди підлягають частковому задоволенню в сумі 400 грн ,  враховуючи що протягом 48 місяців остання не отримувала оплату за виконану працю ,  що змушувало її докладати додаткових зусиль для організації повсякденного життя ,  захисту порушеного права в суді. При визначенні розміру враховувався і скрутний фінансовий стан підприємства ,  де працює відповідач. Страждання позивача не доведені-позовні вимоги щодо задоволеня моральної шкоди не підлягають стягненню в повному обсязі.

На підставі  ст.  115 КЗПП України ,  керуючись  ст.  214-215 ЦПК України суд -

 

ВИРІШИВ:

 

 Позов задовольнити частково.

Стягнути з Підприємства «Обласний центр трудової та соціальної реабілітації інвалідів України» на користь ОСОБА_1 1451 грн 58 коп. боргу по заробітній платі,  400 грн моральної шкоди ,  282 грн. 53 коп. компенсації за несвоєчасно виплачену заробітну плату ,  а 51 грн судового збору та 30 грн витрат на інформаційно технічне забезпечення - в дохід держави.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подачі заяви про апеляцію протягом 10 днів та подачі апеляційної скарги в наступні 20 днів . Нез`явившийся відповідач може подати заяву про перегляд заочного рішення суду протягом 10 днів.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація