Судове рішення #16417675

                                                                                                                                         

3-949/11

П  О  С  Т  А  Н  О  В  А

04 травня 2011 року                                                                                                місто Маріуполь

Суддя Орджонікідзевського районного  суду міста Маріуполя  Курбанова  Н.  М. розглянувши матеріли, які поступили з Державної екологічної інспекції Азовського моря про притягнення до адміністративної відповідальності   ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючої, проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 ,

за ст.88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И В :

23 березня 2011 року о 10 год. 00 хв. ОСОБА_1 здійснювала торгівлю на ринку «Привоз» рибною продукцією (судак) загальною вагою 10 кг. Без документів, що підтверджують законність придбання та сертифікату якості.

В її діях убачається склад правопорушення, передбаченого ст.88-1 КпАП України, оскільки було порушено п.3.14 Правил спортивної та любительської риболовлі.

Правопорушник вину визнала письмово, до суду не з’явилась, про день та час розгляду справи повідомлялась належним чином.

Враховуючи особу правопорушника, дані про вчинений проступок, на підставі ст. 88-1 КпАП України та керуючись ст.ст. 280, 283, 284 КпАП України,  -  

П О С Т А Н О В И В :

Визнати ОСОБА_1 виннним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.  88-1 КпАП України та покласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 85 гривень, без конфіскації риби.

Рибу –судак, загальною вагою 10 кілограм -  залишити правопорушнику  ОСОБА_1 .                                           

Постанова може бути оскаржена  до Апеляційного суду Донецької області, через Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області,   протягом десяти днів  з дня її винесення.  




Суддя ____________________________

 

  • Номер:
  • Опис: Перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння, за місцем свого проживання вчинив сварку зі своєю колишньою дружиною, висловлювався на її адресу нецензурною лайкою на зауваження припинити порушення не реагував
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-949/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Курбанова Н.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.05.2011
  • Дата етапу: 23.05.2011
  • Номер:
  • Опис: Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-949/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Курбанова Н.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.03.2011
  • Дата етапу: 29.03.2011
  • Номер: АП-949
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-949/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Курбанова Н.М.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.02.2011
  • Дата етапу: 15.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація