Судове рішення #16396325

Справа  3-1325/11

П О С Т А Н О В А

І М  Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

          08.06.2011  року                     Суддя Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області  Затолочний В.С.,

     розглянувши матеріали, які надійшли із ВДАІ по обслуговуванню м. Кривого Рогу УМВС України в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кривого Рогу, громадянина України,  не працюючого, мешкає за адресою: АДРЕСА_1

за ст. 130 ч.2  Кодексу України про адміністративні       правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 130 ч.1 КУпроАП за правопорушення вчинене  за ознаками ухилення від проходження огляду на стан сп’яніння.

Повторно протягом року, 03  травня 2011 року о 08-30 год. по Об’їздній дорозі  в м. Кривому Розі   керував мопедом марки Альфа без дн  з явними ознаками алкогольного сп’яніння,  від проходження медичного огляду на предмет вживання алкоголю у присутності свідків відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Правопорушник у судове засідання не прибув, про день та час розгляду справи у суді був повідомлений належним чином.

Вина ОСОБА_2 підтверджується матеріалами адміністративної справи:  протоколом про адміністративне правопорушення, рапортом працівників ДАІ, письмовими свідченнями свідків.

Як вбачається із матеріалів адміністративної справи мопед марки  Альфа без дн,  належить особисто ОСОБА_2

Дослідивши письмові матеріали адміністративної справи, суд вважає, що ОСОБА_2 винен в скоєні правопорушення, передбаченого ст. 130 ч.2 КУпроАП.

Враховуючи особистість правопорушника, характер вчиненого правопорушення, те що ОСОБА_2 неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за аналогічне правопорушення, вину свою не усвідомив,-

Керуючись ст . 130 ч.2, 283,284  КУпроАП, -

                                             

            


П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.. 130 ч.2 КУпро АП та  накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами строком на 3 роки з оплатним вилучення транспортного засобу  - мопеду марки Альфа без дн, який належить особисто  ОСОБА_2.

             Постанова  може бути оскаржена до Апеляційного суду Дніпропетровської області через місцевий суд особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим,його представником, або на неї може бути внесено протест прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови.

                              Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація