Справа № 2-383/2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 червня 2007 року. Кіровоградський районний суд Кіровоградської області в складі:
головуючого судді Гончара В.М., при секретарі Попруженко Л.М., за участю позивача,
розглянувши в попередньому судовому засіданні в м. Кіровограді цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до суду з позовом в якому просить розірвати шлюб з ОСОБА_2
Відповідач не заперечував проти розірвання шлюбу про що надано суду письмову заяву разом з позовом.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч.4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для такого законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Матеріалами справи встановлено, що сторони з 10.06.2005 року перебувають в зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сімейне життя у них не склалося у зв"язку з несумісністю характерів, непорозуміння одне одного, що призвело до втрати почуттів, шлюбні відношення між сторонами припинені в 2006 році.
З врахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що сім'я сторін розпалася, відновлена бути не може, а подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін.
Таким чином, визнання відповідачем пред"явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Правовідносини, що виникли між сторонами, регулюються: п.1 ст. 110, п.2 ст. 112 Сімейного кодексу України.
Витрати на сплату державного мита при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС суд покладає на позивача за її ініціативи.
Керуючись ст. ст. 110,112,114 Сімейного кодексу України, ст. ст. 130, 174 ЦПК України, суд
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Шлюб, укладений між ОСОБА_2 і ОСОБА_1, зареєстрований 10 червня 2005 року відділом РАЦС Орджонікідзевського районного управління юстиції м. Харкова, актовий запис № 218, - розірвати.
При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути з ОСОБА_1 на користь держави державне мито в розмірі 17 гр., ОСОБА_2 від витрат у справі звільнити.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.